חפש

 לימודי תואר שני  

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני
תוכנית לימודי מוסמך בייעוץ ופיתוח ארגוני היא הראשונה מסוגה בישראל, ומספקת לבוגריה כלים להבנת ארגונים, להובלת שינויים בהם, לאבחון תהליכים ארגוניים, ועוד. הסטודנטים יכולים להתמחות באחת מבין חמש התמחויות.
תואר שני בלימודי משפחה
התוכנית לתואר שני בלימודי משפחה, המוצעת על ידי בית הספר למדעי ההתנהגות, מעמידה את מוסד המשפחה במרכז, כתחום למידה בפני עצמו וכעולם תוכן עיוני ויישומי. במסגרת התוכנית, מושם דגש על רבגוניותה של המשפחה, הדינמיות המאפיינת אותה והתהליכים המתרחשים בתוכה.
תואר שני במשפטים
התוכנית ללימודי מוסמך של בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל נפתחה בשנת תשס"ד, כראשונה מסוגה במוסד חוץ אוניברסיטאי. בראש התוכנית, המאפשרת לימודים בחו"ל, עומדת פרופ' רות לפידות, כלת פרס ישראל לחקר המשפט.
תואר שני במינהל עסקים
תוכניות הלימוד מיועדות להכשיר סטודנטים מרקע אקדמי מגוון, כמו גם סטודנטים בעלי רקע אקדמי, שמעוניינים להתקדם בקריירה ניהולית, להכיר את עולם העסקים ולשלוט בכלים המתקדמים ביותר עבור המנהל המודרני
תואר שני בלימודי מסים בעסקים (M.B.T)
מטרת התכנית הינה להעניק לסטודנטים ידע תיאורטי ופרקטי בכל תחומי מדיניות המס לרבות מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף ומיסוי בינלאומי. החידוש בתכנית בא לידי ביטוי בהיותה התכנית הראשונה מסוגה המשלבת את כל לימודי המיסים לכדי מארג כולל.
תואר שני בכלכלה

תכנית הלימודים בכלכלה שמה דגש על ניהול ומתקיימת במתכונת של לימודי בוקר או ערב. מגוון העיסוקים העומד בפני בוגר כלכלה וניהול רחב וכולל ניהול במגזר הבנקאי, ניהול תיקי השקעות, ניתוח שוק ההון (אנליסט ), שיווק, פרסום ועוד.

מלגות והלוואות
טופס הרשמה
מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי :
*שם פרטי:*שם משפחה:
*דוא"ל:*טלפון:
*מעוניין ב:
אני מעוניין לקבל עדכונים מהמכללה