סדנאות קריירה

המרכז לניהול קריירה
     

 

קורס הכשרה מקצועי בגיוס וסורסינג

המרכז לניהול קריירה מציע קורס הכשרה מקצועי לתחום החם ביותר בעולם הגיוס - סורסינג. הקורס בהובלת יעקב רוזן, מוסמך רשמי של חברת לינקדין אשר הכשיר בשנים האחרונות למעלה מ- 4000 מגייסים בארגונים מובילים בארץ, ביניהם : מייקרוסופט, אינטל, סלקום , בנק לאומי, טבע ועוד.

סדנת הכנה לראיון עבודה

מזל טוב! עברתם את שלב קורות החיים והגעתם לשלב מכריע בתהליך הקבלה למקום עבודה. לאור חשיבותו, בסדנה נעבוד על המסרים שחשוב לך להעביר בראיון ואיך להציג את עצמך ואת ניסיונך. נערוך סימולציה של ראיון עבודה ונעבוד על התמודדות עם שאלות קשות.

סדנת פתרון בעיות כלכליות

בסדנא תלמדו איך להתמודדות עם בעיות כלכליות אמיתיות, באמצעות ניתוח כלכלי case study של כדאיות חכירה - רכישה של נכס. על המועמד יהיה להציג סט של יכולות ניתוח כלכלי, שימוש באקסל, הכרת הקריטריונים המשפיעים, ניתוחי רגישות, מציאת מחיר מאזן ועוד.

נאום המעלית

דמיינו שאתם נכנסים למעלית ובה אתם פוגשים מנכ"ל/ית של ארגון גדול שתמיד רציתם להתקבל אליו ויש לכם פחות מדקה להציג את עצמך כמועמדים מתאימים למשרה הנחשקת. אז איך לא תפספס הזדמנות יקרה זו? בסדנה נעניק לכם את ארגז הכלים להציג את עצמכם מול מי שאינו מכיר אתכם ואולי יכול להיות המנהל הבא שלכם, נבין מה חשוב להציג כשיש הזדמנות למקפצה של הקריירה שלכם.

מיומנות כתיבת בלוג

בעידן הרשתות החברתיות, נושא המיתוג העצמי הוא אמצעי חשוב בתהליך חיפוש העבודה. אחד האמצעים המובילים למיתוג עצמי הינו כתיבת בלוג אישי. במהלך הסדנה נלמד את עקרונות כתיבת הבלוג, איך ניתן למנף את עצמי כמועמד פוטנציאלי לעבודה, איך בונים אסטרטגית תוכן לבלוג, איך מפיצים בלוגים ומיצרים קהילה וכיצד ניתן אף להרוויח כסף מבלוג.

סדנת כתיבת קורות חיים

מפתח הכניסה שלכם לשוק התעסוקה הוא קובץ קורות החיים, המהווה מסמך שיווקי וממוקד מטרה. לכן, חשוב שקורות החיים יפרטו בצורה הטובה ביותר את הידע המקצועי, ההשכלה והניסיון התעסוקתי שלכם. במסגרת הסדנה תבנו קורות חיים בהתאם לצרכים שלכם ולתחום בו אתם מעוניינים להשתלב.