סדנאות קריירה

המרכז לניהול קריירה המכללה למינהל
     

 

מיתוג אישי

פרופיל מנצח בלינקדאין

הכרת הלינקדאין ככלי למיתוג וחיפוש עבודה. הלינקדאין ככלי ליצירת נטוורקינג.
במסגרת הסדנא תלמדו איך להשתמש במדיה החברתית לצרכי חיפוש עבודה ותקבלו הכוונה כיצד ליצור פרופיל אישי שישרת אתכם בתהליך, בצורה הטובה ביותר.
*יש לפתוח פרופיל אישי טרם הגעה לסדנה.

המרכז לניהול קריירה סדנת לינקדין

נאום המעלית

דמיינו שאתם נכנסים למעלית ובה אתם פוגשים מנכ"ל/ית של ארגון גדול שתמיד רציתם להתקבל אליו ויש לכם פחות מדקה להציג את עצמך כמועמדים מתאימים למשרה הנחשקת. אז איך לא תפספס הזדמנות יקרה זו? בסדנה נעניק לכם את ארגז הכלים להציג את עצמכם מול מי שאינו מכיר אתכם ואולי יכול להיות המנהל הבא שלכם, נבין מה חשוב להציג כשיש הזדמנות למקפצה של הקריירה שלכם.

המרכז לניהול קריירה נאום המעלית

מיתוג עצמי

למתג את עצמי זה שם המשחק - איך אני מבדל את עצמי בשוק תחרותי? במסגרת הסדנה נזהה את מקורות העוצמה שלכם.
ננתח את מקורות העוצמה ועולם המותגים תוך התייחסות לעולם האישי. בסדנה תקבלו כלים כיצד לבנות עבורכם מותג עצמי. מהו הגורם המבדל, מי קהל המטרה שלכם. ואיך לשמור על המותג שלכם לאורך זמן. 

סדנת מיתוג עצמי המרכז לניהול קריירה

מיומנות כתיבת בלוג

בעידן הרשתות החברתיות, נושא המיתוג העצמי הוא אמצעי חשוב בתהליך חיפוש העבודה. אחד האמצעים המובילים למיתוג עצמי הינו כתיבת בלוג אישי. במהלך הסדנה נלמד את עקרונות כתיבת הבלוג, איך ניתן למנף את עצמי כמועמד פוטנציאלי לעבודה, איך בונים אסטרטגית תוכן לבלוג, איך מפיצים בלוגים ומיצרים קהילה וכיצד ניתן אף להרוויח כסף מבלוג.

סדנת כתיבת בלוג המרכז לניהול קריירה

צילום פרופיל אישי - מקצועי

בעידן של היום חשוב שתהייה לכם תמונת פרופיל בקורות החיים שתייצג אתכם ותעביר מסר של מקצועיות. המרכז לניהול קריירה מזמין אתכם להצטלם צילום מקצועי. יש להגיע עם חולצה מכופתרת, חלקה, צבע בהיר או כהה.

**מועדים יתפרסמו בהמשך

צילום תמונת פרופיל מקצועית המרכז לניהול קריירה