סדנאות קריירה

המרכז לניהול קריירה המכללה למינהל
     

 

סדנת כתיבת קורות חיים

מפתח הכניסה שלכם לשוק התעסוקה הוא קובץ קורות החיים, המהווה מסמך שיווקי וממוקד מטרה. לכן, חשוב שקורות החיים יפרטו בצורה הטובה ביותר את הידע המקצועי, ההשכלה והניסיון התעסוקתי שלכם. במסגרת הסדנה תבנו קורות חיים בהתאם לצרכים שלכם ולתחום בו אתם מעוניינים להשתלב.
סדנאות קריירה המרכז לניהול קריירה

סדנת הכנה למרכזי הערכה

במסגרת תהליך הקבלה לעבודה, חברות מזמנות את המועמדים למרכזי הערכה כדי לבחון האם הם בעלי כישורים מתאימים ויכולת לתפקד בצורה יעילה. במסגרת הסדנה תקבלו כלים להתמודד עם מרכזי הערכה אשר יאפשרו לכם להגיע למרכז ההערכה ממוקדים ואפקטיביים ולעבור אותם בהצלחה.
סדנת הכנה למרכזי הערכה המרכז לניהול קריירה המכללה למינהל

פרופיל מנצח בלינקדאין

הכרת הלינקדאין ככלי למיתוג וחיפוש עבודה. הלינקדאין ככלי ליצירת נטוורקינג. במסגרת הסדנא תלמדו איך להשתמש במדיה החברתית לצרכי חיפוש עבודה ותקבלו הכוונה כיצד ליצור פרופיל אישי שישרת אתכם בתהליך, בצורה הטובה ביותר. *יש לפתוח פרופיל אישי טרם הגעה לסדנה.
המרכז לניהול קריירה סדנת לינקדין

מיתוג עצמי

למתג את עצמי זה שם המשחק - איך אני מבדל את עצמי בשוק תחרותי? במסגרת הסדנה נזהה את מקורות העוצמה שלכם. ננתח את מקורות העוצמה ועולם המותגים תוך התייחסות לעולם האישי. בסדנה תקבלו כלים כיצד לבנות עבורכם מותג עצמי. מהו הגורם המבדל, מי קהל המטרה שלכם. ואיך לשמור על המותג שלכם לאורך זמן.
סדנת מיתוג עצמי המרכז לניהול קריירה

צילום פרופיל אישי - מקצועי

בעידן של היום חשוב שתהייה לכם תמונת פרופיל בקורות החיים שתייצג אתכם ותעביר מסר של מקצועיות. המרכז לניהול קריירה מזמין אתכם להצטלם צילום מקצועי. יש להגיע עם חולצה מכופתרת, חלקה, צבע בהיר או כהה. **מועדים יתפרסמו בהמשך
צילום תמונת פרופיל מקצועית המרכז לניהול קריירה