• האחווה הגאה

  מועדוני אגודת הסטודנטים | המסלול האקדמי המכללה למינהל
 • האחווה הגאה

  המועדון הינו חלק מהאחווה הסטודנטיאלית הגאה הפועלת ב-22 מוסדות אקדמיים ברחבי הארץ.

  כמה זמן המועדון  פעיל:
  המועדון פעיל זו השנה השנייה.

  מה המטרה שלשמה הוקם:
  האחווה באה ליצור גרעין משמעותי חברתי ואקטיביסטי של סטודנטים וסטודנטיות להט"בים בקמפוס. מטרת האחווה היא לייצר שיח על נושאים להט"בים בתוך הקבוצה ולהעלות את המודעות לנושאים אלו מחוצה לה, תוך רצון להגדיל את האינטראקציה בין הקהילה הגאה לשאר הסטודנטים בקמפוס.
  כמו כן, המועדון שואף לייצר קבוצה של להט"בים שתהווה גרעין הפועל יחד מתוך מחויבות אישית ושייכות קבוצתית.

  מה עושים שם בתכל'ס:
  חברי המועדון נפגשים פעם בשבועיים לכשעתיים. אלו מפגשים סגורים ואינטימיים לחברי הקבוצה בלבד. התכנים עליהם מדברים עולים מתוך הקבוצה ובהתאם ללוח השנה הלהט"בי.

  אקסטרות:
  חברי המועדון ציינו את יום הזיכרון לטרנסג'נדרים באירוע סגור שכלל שיחה עם טרנסג'נדרית.
  בכל סמסטר עורך המועדון אירוע שפתוח לקהל הרחב. כך, נערך מפגש בפאב האדון והגברת בראשון לציון, שמטרתו הייתה להעלות את המודעות לאיידס. במסגרת המפגש סיפר נשא HIV את הסיפור האישי שלו. כמו כן מקיים המועדון אירוע גאווה בקמפוס, וחבריו משתתפים בסמינר של האחווה הסטודנטיאלית הגאה אליו מגיעים סטודנטים מכל שאר האחוות.

  מה זה ייתן לי?
  המועדון מספק מענה לחברי הקהילה הלה"טבית במכללה. זו קבוצה הנותנת מקום לשיח גאה ולאקטיביזם גאה, המספקת גם מענה חברתי ומרחב מוגן לחבריה.

  האחווה הגאה
צפייה בסרטון

האחווה הגאה

המועדון הינו חלק מהאחווה הסטודנטיאלית הגאה הפועלת ב-22 מוסדות אקדמיים ברחבי הארץ. האחווה באה ליצור גרעין משמעותי חברתי ואקטיביסטי של סטודנטים וסטודנטיות להט"בים בקמפוס. מטרת האחווה היא לייצר שיח על נושאים להט"בים בתוך הקבוצה ולהעלות את המודעות לנושאים אלו מחוצה לה, תוך רצון להגדיל את האינטראקציה בין הקהילה הגאה לשאר הסטודנטים בקמפוס.

/