התכנית ליזמות טכנולוגית

בית הספר למדעי המחשב
 • אודות התכנית

  יש לכם רעיון מדהים לסטארט-אפ אבל אתם לא בטוחים שאתם יכולים להרים אותו לבד? התכנית ליזמות טכנולוגית של בית הספר למדעי המחשב במכללה למינהל מיועדת בדיוק בשבילכם.

  התכנית ליזמות טכנולוגית פונה לסטודנטים בעלי דרייב יזמי, עם רעיונות מקוריים, ברי ביצוע. התכנית מספקת לסטודנטים את מירב הכלים על מנת לפתח את הרעיונות שלהם ולהפכם לחברות עסקיות, וזאת כחלק מהגישה הכללית של המסלול האקדמי המכללה למינהל המאמינה בלימוד תוך כדי עבודה מעשית.

  התכנית הייחודית, שבראשה עומד ערן שוסט בעל רקורד נרחב של עשייה בעולם ההיי-טק, מפגישה את הסטודנטים עם כלים שימושיים שיסייעו להם בקידום הרעיונות שלהם. כלים אלו כוללים סדנאות מעשיות בהם לומדים הסטודנטים להכין מצגת עסקית, לדבר בפני משקיעים פוטנציאליים ואפילו כיצד לעמוד בפני מצלמה. סדנאות אלו כוללות סימולציות ותרגולים רבים שמטרתם להכין את הסטודנטים לקראת מפגשים עסקיים עתידיים. בנוסף, כוללת התכנית עבודה על המיזמים בליווי מנטורים מהתעשייה המלווים את הסטודנטים בכל שלב ומייעצים להם באופן צמוד ושוטף.

  בסיום התכנית זוכים הסטודנטים להציג את המיזמים שלהם בפני פאנל של בכירים מהתעשייה, במסגרתו הם מקבלים ביקורת בונה על המיזמים, כאשר במסגרת זו מיזמים נבחרים אף נעזרים בבכירי הפאנל לגיוס כספים עבור המשך הפיתוח והרחבת הפעילות.

   

  תכנית יזמות במכללה למינהל

סטארט אפ בקמפוס

התכנית ליזמות טכנולוגית של בית הספר למדעי המחשב מספקת לסטודנטים את מירב הכלים על מנת לפתח את הרעיונות שלהם ולהפכם לחברות עסקיות

מיזמי הסטודנטים

פגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

פגישת ייעוץ חינם