שעה קלה על כלכלה

שעה קלה על כלכלה
 • מפגש אינטימי עם בכירי המשק

  דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר; רמי לוי, הבעלים של "רמי לוי לוי שיווק השקמה" והכלכלן הבכיר שלמה מעוז הם רק חלק מהבכירים שהגיעו לסדרת המפגשים האינטימיים עם סטודנטים מבית הספר לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל.

  את סדרת המפגשים, תחת השם "שעה קלה על כלכלה", יזם בית הספר במטרה לאפשר לסטודנטים להיפגש בצורה בלתי אמצעית וחופשית עם בכירים מסגל ההוראה שלו ובכירים מתחום הכלכלה והפיננסים בסקטור הפרטי והציבורי. סדרת מפגשים זו היא חלק מתפיסה המאמינה בשיתוף פעולה הדוק עם התעשייה המייצר עבור הסטודנטים, בבתי הספר השונים של המכללה, אפשרות להיחשף לעשייה היום-יומית בתחומים שונים, לייצר קשרים רלוונטיים לעתידם המקצועי ולהעמיק את הידע שלהם.

  בסדרת מפגשים זו, הנערכת באווירה בלתי פורמלית, מתאפשר לסטודנטים לדון עם הבכירים על סוגיות כלכליות בוערות ולשאול אותם שאלות בנושאים שונים. המפגשים מתקיימים מספר פעמים בשנה. בין הבכירים שכבר השתתפו במפגשים: גיא רולניק, מייסד והעורך הראשי של העיתון TheMarker,

  העיתון הכלכלי מקבוצת "הארץ"; ד"ר חיים שפירא, מתמטיקאי, פילוסוף, סופר ומרצה בכיר בבית הספר לכלכלה וניהול של המסלול האקדמי המכללה למינהל; גיל כהן, לשעבר, מנהל ההשקעות הראשי בחברת אקסלנס נשואה והיום דירקטור במספר חברות מהמובילות במשק ומרצה בבית הספר לכלכלה; עו"ד דרור שטרום, מנכ"ל "המכון הישראלי לתכנון כלכלי" ולשעבר הממונה על ההגבלים העסקיים; רוי רגב, מייסד "קסם תעודות סל"; פרופ' ליאו ליידרמן, הכלכלן ראשי של "בנק הפועלים", ולשעבר ראש מחלקת מחקר של בנק ישראל ועוד.

   

  שעה קלה על כלכלה במכללה למינהל