תואר הכרחי עבור כל מי שמעוניין להתפתח לתפקידים ניהוליים בהיי-טק

תכנית התואר השני במנהל עסקים ע"ש יאיר אהרוני עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה של המסלול האקדמי המכללה למינהל, מספקת לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב כלים ניהוליים
"כל מי ששואף להתקדם לדרג ניהולי חייב הכשרה מתאימה, ועבורי – כבוגר מדעי המחשב – מסלול שמשלב את שני התחומים הוא אידיאלי"

עולם התעסוקה המודרני הוא עולם דינמי המעריך מועמדים בעלי הבנה, קשת רחבה של תחומים וכישורים מגוונים. כתוצאה, יותר ויותר אנשים אינם מסתפקים בתואר ראשון וממשיכים הלאה לרכישת תואר שני, ההופך אותם באופן טבעי לאטרקטיביים יותר בשוק התעסוקה.
המוסדות האקדמיים מודעים לצורך זה, המגיע כאמור מהמעסיקים עצמם, ומציעים עוד ועוד תכניות לתואר שני, שחלקן מתוכננות כך שיתאימו לפרופיל של סטודנט בוגר יותר, בעל עבודה קבועה ולעיתים גם בעל משפחה.

תכנית ייחודית כזו היא תכנית תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה של המסלול האקדמי המכללה למינהל. התכנית, שהפכה מהר מאוד לאטרקטיבית, מיועדת לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב.

יוני ממן, שסיים את התואר הראשון שלו במדעי המחשב במכללה למינהל, מתחיל בקרוב את התכנית. ממן, המשרת בצבא, מציין כי הבחירה בתכנית של המכללה נבעה בעיקר בשל היותה קצרה ונוחה. "התואר הזה מאוד אטרקטיבי כי ניתן להשלים אותו בתוך שנה אחת בלבד, והוא מאפשר לי לשלב בין עבודה ללימודים. מדובר בלימודים שנפרסים על שני ימים בלבד, כשאחד מהם הוא יום שישי".

כלים ניהוליים לאנשי טכנולוגיים
התכנית כוללת מגוון רחב של קורסים, ביניהם: שיווק טכנולוגיות מתקדמות, ניהול ארגונים עתירי טכנולוגיה, כלכלה למנהלים בתעשיית ההיי-טק, ניהול השקעות, סוגיות מתקדמות בתמחיר ובקרה ועוד. מטרתה של התכנית לספק כלים ניהוליים לאנשים בעלי רקע טכנולוגי, על מנת שיוכלו להתקדם ולהתפתח, אם כשכירים בארגונים בהם הם מועסקים ואם כעצמאים.
"תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בחברות טכנולוגיה הוא התפתחות הכרחית עבורי, ועבור כל מי ששואף להתקדם לדרג ניהולי בהיי-טק", אומר ממן, "כל מי ששואף להתקדם לדרג ניהולי חייב הכשרה מתאימה, ועבורי – כבוגר מדעי המחשב – מסלול שמשלב את שני התחומים הוא אידיאלי. אין לי ספק שתואר כזה ייתן לי יתרון בעת התמודדות על משרות".

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום