יחס אישי מהיום הראשון

בית הספר למנהל עסקים מאמץ גישה הוליסטית ביחסים עם הסטודנטים ע"י ליווי אישי ומקצועי של מנטורים. אנו מודעים לכך שאתם, הסטודנטים, מגיעים אלינו אחרי לא מעט שנים שלא למדתם וההחלטה לרכוש השכלה אקדמית היא תנאי ראשון בהשתלבותכם במערכת
מנטורים במסלול האקדמי המכללה למינהל

הלימודים האקדמיים  לתואר ראשון כוללים נהלים, שיטות לימוד, אוכלוסייה וסביבת לימוד שונה מלימודי התיכון. על מנת לסייע לכם להתאקלם ביתר קלות בסביבת הלמידה האקדמית ולהכיר את המערכת ואת האופן שבו היא עובדת, יש לכל אחד ואחת מתלמידי התואר הראשון במנהל עסקים- שנה א'  מנטור.

המנטור הוא היועץ, המכוון, האוזן הקשבת והכתובת לבעיות של תלמידי שנה א' אל מול המערכת וכל זאת על מנת להבטיח שהשתלבותכם בלימודים תהיה קלה ונעימה. במשך כל השנה הראשונה ללימודים תוכלו להיעזר ב"מנטור" שלכם.

רויטל אלטברגר, מנטורית: "האתגר המרכזי של הסטודנטים בשנה הראשונה הוא ללמוד את השפה האקדמית ואת העולם החדש אליו נכנסו. מדובר בלמידה שונה מכל מה שהכירו עד כה, למידה המחייבת כל אחד לקחת אחריות ולהיות פרואקטיבי. תפקידי כמנטורית הוא "לנקות את כל רעשי הרקע", לעזור לסטודנטים להתמקד כמה שיותר בלמידה, ליצור בהירות בעולם החדש הזה שאליו נכנסו, להוות תמרור הכוונה, כתובת מוכרת וידועה, וכמובן כמובן אוזן קשבת ובית חם לכל הקשיים והאתגרים הרגשיים שנלווים לתהליך".

אורן כהן, סטודנט שנה ב' בהתמחות מימון ושוק ההון: "כשהגעתי למכללה ביום הראשון הכרתי את אריק דהבני, המנטור שלי. אריק ליווה אותי לאורך שנת הלימודים ועזר לי להסתגל במהירות לסביבה החדשה אליה נכנסתי, ועזר לי להתאקלם בתהליך הלמידה שהיה זר לי. אני זוכר שהתקשיתי להבין נושא מסוים בקורס בכלכלה. אריק עזר לי ללמוד, הסביר לי למי לפנות ועם מי לדבר, וגם ישב איתי בסובלנות כשביקשתי עצות בנוגע לבחירת ההתמחות בסוף השנה הראשונה".
אנחנו מאחלים לכם בהצלחה!