נבחרות בתי הספר נפגשות ביום הספורט השנתי

יום הספורט השנתי של המסלול האקדמי המכללה למינהל הוא חלק מפעילות ספורטיבית עניפה בה נוטלים חלק למעלה מ-300 סטודנטים
יום ספורט במסלול האקדמי המכללה למינהל
שמעון אמסלם, ראש מדור הספורט בדיקנאט הסטודנטים: "יום הספורט השנתי הוא יום שנותן ביטוי לפעילות הרבה שיש במכללה בתחום זה. היום הזה תורם לגאוות היחידה של בתי הספר השונים, יוצר אווירה מגבשת ובסופו של דבר תורם גם לצד הלימודי"

במהלך חודש מאי, משנה קמפוס המכללה למינהל למשך יום אחד את ייעודו, ומארח את ספורטאי המכללה הרבים, המקצועיים והחובבים, ליום ספורט.
במהלך יום זה מתחרים ביניהם בתי הספר השונים במגוון ענפי ספורט – כדורגל, כדורסל, כדורעף, טניס שולחן ועוד. הפעילות הספורטיבית מלווה במוזיקה, שתייה, הופעות ואווירה כיפית ושמחה.

לדברי שמעון אמסלם, כדורסלן העבר וראש מדור הספורט בדיקנאט הסטודנטים, יום הספורט השנתי, הוא חלק מהתפיסה הכללית של המכללה הרואה בקידום הספורט ערך מרכזי. במסגרת תפיסה זו, מעודדים במסלול האקדמי את הסטודנטים להשתלב במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות הקיימות במכללה אך גם משמשים כמסגרת שמעודדת ספורטאים מקצועיים לרכוש השכלה גבוהה. את הגישה הזו מובילה תפיסה שמטרתה עידוד מצוינות, בכל התחומים - לא רק בתחום האקדמי, והרצון לספק לסטודנטים מענה גם בתחום החברתי.

כ-50 ספורטאים מקצועיים לצד 300 חובבים
אמסלם, שמשקיע משאבים רבים בגיוס ספורטאים מקצועיים למכללה, רואה בכך מפעל חיים. "ספורטאים שמסיימים את הקריירה המקצועית שלהם בגיל 35 בלי שום דבר ביד – יוצאים עם תחושת פספוס נוראית, ופגיעה בערך העצמי שלהם. אני רוצה לעזור להם לפני שהם מגיעים לשלב הזה ולסייע להם לרכוש תואר אקדמי. אנחנו במכללה מסייעים להם לבחור מסלול שמתאים להם, ועוזרים להם לסיים את התואר עם מגוון הקלות והתחשבות בלוחות הזמנים הצפופים שלהם".

[summary]במהלך 7 השנים שאמסלם נצא בתפקידו התפתחה מאוד הפעילות הספורטיבית במכללה וכיום ישנם כ-50 ספורטאים מקצועיים הלומדים בבתי הספר השונים של המסלול האקדמי, לצד כ-300 סטודנטים המשתתפים במגוון פעילויות ספורטיביות, ביניהן נבחרות של כדורגל (בנים ובנות), כדורסל (בנים ובנות), כדורעף (בנים ובנות), כדוריד בנים, טניס שולחן, ג'ודו, אתלטיקה, שחמט, קרטה, באולינג ומועדון דיבייט.
"יום הספורט השנתי הוא יום שנותן ביטוי לפעילות הרבה שיש במכללה בתחום זה. היום הזה תורם לגאוות היחידה של בתי הספר השונים, יוצר אווירה מגבשת ובסופו של דבר תורם גם לצד הלימודי", אומר אמסלם.

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום