"ה- LEADERS היא מסגרת נהדרת דרכה נחשפים לעולם האמיתי"

שקד אביב בן אהרון, סטודנטית במכללה למינהל שעשתה התמחות בחברת playtika במסגרת THE LEADERS, השתלבה בחברה כעובדת מן המניין
THE LEADERS | שקד אביב
THE LEADERS | שקד אביב
שקד אביב בן אהרון: "התאפשר לי במסגרת ההתמחות להכיר את כל בכירי החברה, ביניהם גם את המנכ"ל, ואף לעבוד בצמוד לחלקם. זה תרם לי ברמה המקצועית וגם ברמה האישית – לקשרים האישיים שלי, למיתוג העצמי שלי"

עובדים זוטרים מעטים זוכים להכיר מקרוב את מנכ"ל החברה בה הם עובדים, גם לאחר שנים רבות בחברה. לשקד אביב בן אהרון, סטודנטית למדעי המחשב ומדעי ההתנהגות, במסלול האקדמי המכללה למינהל, הזדמן להכיר מקרוב את מנכ"ל ובכירי חברת playtika, בה השתלבה כמתמחה עוד במסגרת התואר.

אביב בן אהרון, המסיימת כעת את לימודיה, השתלבה בחברת הגיימינג במסגרת THE LEADERS - פרויקט ייחודי של המכללה למינהל ועיתון "כלכליסט".

במסגרת הפרויקט, מתאפשר לסטודנטים מהמכללה להתמחות בחברות מובילות במשק ולהתנסות עוד במהלך הלימודים בשוק העבודה. מדי שנה נבחרים כ-20 סטודנטים מבתי הספר השונים של המכללה העוברים התמחות במשך 3 חודשים בחברות המובילות במשק, ביניהן פסגות, אדלר חומסקי, בבילון, קוסט, אפריקה ישראל, נס טכנולוגיות, אקסלנס, קרן עזריאלי, בנק HSBC, סופר-פארם ועוד.

הזדמנות להשתלב בפרויקטים מגוונים

[summary]

אביב בן אהרון מציינת כי במסגרת ההתמחות היא עבדה במספר פרויקטים בחברה. "בגלל שאני עושה שני תארים במקביל, בחברה אהבו את העובדה שאני מתכנתת עם ערך מוסף והרגישו שהם יכולים לתת לי פרויקטים מגוונים", היא מציינת. במסגרת זו עשתה אביב בן אהרון פרויקטים הקשורים לכריית נתונים, עבודות תוכן שונות וסייעה בהקמה של אתר.

עם סיום ההתמחות הוצע לאביב בן אהרון להישאר בחברה כעובדת קבועה, אך היא לא יכלה להיענות להצעה. אחרי כחצי שנה הגיעה הצעה נוספת להשתלב בחברה כאנליסטית עסקית ואביב בן אהרון חזרה ל- playtikaכעובדת מן המניין.

"עבדתי בחברה במשך כחצי שנה ואחר כך יצאתי לדרך עצמאית. היום יש לי 3 אתרים שונים הקשורים למכירות באינטרנט", היא אומרת.

אביב בן אהרון מציינת כי ההשתתפות בפרויקט THE LEADERS תרמה לה רבות: "זו מסגרת נהדרת שדרכה נחשפים לעולם האמיתי. רואים איך חברה מתפקדת – ובדרגים הכי גבוהים שלה. התאפשר לי במסגרת ההתמחות להכיר את כל בכירי החברה, ביניהם גם את המנכ"ל, ואף לעבוד בצמוד לחלקם. זה תרם לי ברמה המקצועית וגם ברמה האישית – לקשרים האישיים שלי, למיתוג העצמי שלי. בנוסף, החשיפה הזו לדרגים הבכירים עוזרת לך, כסטודנט, להבין לאן ניתן להגיע ומספקת הזדמנות ללמד את המקצוע מהאנשים הכי טובים בביזנס".
 

לעמוד הראשי של שקד באתר הלידרס

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום