כנס הנחיית קבוצות

בית הספר למדעי ההתנהגות אירח בקמפוס המסלול האקדמי את הכנס המדעי ה־7 למנחי קבוצות בנושא "קבוצות וזהויות"
כנס הנחיית קבוצות במכללה למינהל

איך עובדים עם קבוצה על זהות שמתביישים בה? האם אני מנחה קבוצות או מטפל קבוצתי? האם היותי גבר משפיעה על עבודתי בתפקיד מטפל בקבוצה של נשים המחלימות מסרטן שד? מה קורה בקבוצה המפגישה את כל קצות החברה הישראלית בבית הנשיא ומבקשת לבנות מרחב משותף?

על שאלות מסקרנות אלו ואחרות השיבו משתתפי כנס הנחיית קבוצות שנערך בקמפוס המסלול האקדמי. אחת לשלוש שנים מתקיים הכנס המדעי המאורגן בידי העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי, במטרה לספק לעוסקים בתחום מרחב למפגש מרגש וייחודי. השנה ביקשו מארגני הכנס לתרום להמשגת הידע המצטבר על משמעות זהויותיהם השונות של היחיד, הקבוצה והקהילה בתוך עולם ההנחיה והטיפול הקבוצתי, בכל תחומי העשייה הרלוונטיים. כמו כן, ביקשו לעורר דיון בין־מקצועי בשאלות אלו.

הכנס המדעי כלל הרצאות ואירועים חווייתיים מרתקים במליאה ובמושבים, כמו גם סדנאות לימודיות. את הסדנאות בחר צוות סוקרים רחב ומקצועי, מתוך כלל העשייה והמחקר הנעשים בידי מנחי קבוצות ומטפלים קבוצתיים מהאקדמיה ומהשדה, מהחינוך ומהרווחה, מתחומי העבודה החברתית, בריאות הנפש והגוף ובמסגרות הניהול והייעוץ הארגוני.

בכנס שהתקיים בין התאריכים 13-15.7.2015 נהנו חברי הסגל, הסטודנטים והבוגרים של המסלול האקדמי מהנחה בגובה 10% מדמי ההשתתפות בו. 
 

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום