מבלים באילת

בפסטיבל הסטודנטים הגדול פאנג'ויה, הנערך מדי שנה בעיר הדרומית, יש נוכחות מרשימה, ההולכת וגדלה, לסטודנטים של המכללה למינהל.
fanjoya festival
טל אייל סמנכ"ל השיווק של בסר גרופ המפיקה את פאנג'ויה: "אנחנו רואים עלייה מתמדת מדי שנה במספר הסטודנטים של המכללה שמשתתפים בפסטיבל שלנו. זו הזדמנות עבורם להשתחרר ולבלות עם חברים באווירה צעירה וכיפית"

מדי שנה פוקדים עשרות אלפי סטודנטים את העיר אילת במסגרת פסטיבל הסטודנטים פאנג'ויה (FUNJOYA), כאשר למסלול האקדמי המכללה למינהל יש נוכחות מרשימה בפסטיבל זה.
המסורת שהחלה לפני כעשור, החלה למעשה מפעילות של המכללה, מספר טל אייל, סמנכ"ל השיווק של חברת פלס גרופ המפיקה את האירוע. לדבריו, המסלול האקדמי המכללה למינהל הפיק מדי שנה נופשים לסטודנטים, ולפני כעשור נוצר הפסטיבל מאיחוד של כמה נופשים דומים – ביניהם, כאמור, זה של המכללה למינהל.
פסטיבל פאנג'ויה נערך בחודשים אפריל-מאי בשני סבבים שונים, ומכירת הכרטיסים אליו, הנעשית בשיתוף אגודות הסטודנטים, מתחילה עוד בדצמבר. לדברי אייל הביקוש לפסטיבל הולך וגדל עם השנים וכתוצאה הוגבל מספר המשתתפים בפסטיבל - שאינם סטודנטים. "כיום כל סטודנט יכול לצרף אליו רק חבר/ה נוספ/ת שאינו סטודנט", הוא אומר.

אפשרות להשתחרר לפני בחינות סוף השנה
הפסטיבל מתפרס על סוף שבוע ארוך והוא כולל 3 מסיבות בריכה מרכזיות – אחת לכל יום של הנופש – הנערכות ב-6 בתי מלון שונים. המסיבות האלו נערכות בשעות הצהרים המאוחרות, ובלילה נפגשים כולם למסיבה מרכזית בחוף הדקל. מסיבה המונית זו כוללת מופע מרכזי של די.ג'ייז מובילים מהארץ ומחו"ל. כל סטודנט יכול לבחור באיזה מלון להשתכן ולאילו מסיבות בריכה ללכת, בהתאם למקומות הפנויים, כאשר ככול שנרשמים מוקדם יותר – גדל הסיכוי למצוא מקום במסיבות הנחשקות.
מועד הפסטיבל הוא זמן קצר לפני בחינות סוף השנה, מה שמספק לסטודנטים הזדמנות ליהנות ולהשתחרר לפני הלחץ הגדול. ההפקה של הפסטיבל יוצרת קשרים עם בתי עסק רבים באילת המעניקים הטבות אטרקטיביות לסטודנטים המציפים את העיר. הפסטיבל עצמו מותאם לכל כיס, כאשר הסטודנטים יכולים לבחור מסלולים שונים הכוללים בתי מלון זולים יותר או פחות, ואף להגיע לעיר בהסעות שמספקת להם החברה המפיקה את הפסטיבל.
מי שבולטים, כאמור, בפסטיבלים בשנים האחרונות הם הסטודנטים של המכללה. "בפסטיבל האחרון השתתפו כ- 3,500 מהם היו סטודנטים של המכללה", אומר אייל. "אנחנו רואים עלייה מתמדת מדי שנה במספר הסטודנטים של המכללה שמשתתפים בפסטיבל 

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום