לא רק לימודים: מדריך ליום הסטודנט

איפה ומתי נערך יום הסטודנט השנתי של המכללה למינהל, מי היו האמנים שהופיעו בו בשנים האחרונות והאם אפשר להזמין אליו חברים?

הלימודים במסלול האקדמי המכללה למינהל יכולים להיות תובעניים ומאתגרים. לכן, מייצרת המכללה שלל פעילויות חוץ-אקדמיות שמטרתן לספק לסטודנטים הפוגות מהנות. בין שלל הפעילויות האלו ניתן למצוא גם את יום הסטודנט, הנערך אחת לשנה ומיועד לקהל של אלפי הלומדים במכללה על שלוחותיה השונות.
לדברי ניצן דימנד, סגן יו"ר אגודת הסטודנטים ודובר האגודה, בשנים האחרונות השתתפו בכל אחד מימי הסטודנט של המכללה בין 12 ל-15 אלף סטודנטים.

מתי ואיפה:
עד שנת 2015 התקיימו ימי הסטודנט באצטדיון ראשון לציון. ב-2015, לראשונה, התקיים יום הסטודנט באמפי פארק "לייב-פארק" שממוקם גם הוא בראשון לציון. ימי הסטודנט נערכים באזור החודשים מאי-יוני, כשבועיים לאחר פסטיבל הסטודנטים הרשמי באילת - פאנג'ויה. יום הסטודנט של המכללה מתחיל בדרך כלל בשעות אחר הצהריים ונמשך עד השעות הקטנות של הלילה.

מה בתכנית:
האגודה עושה מאמצים רבים להביא את מיטב האמנים לימי הסטודנט. כך, בשנים 2013-2015 השתתפו בימי הסטודנט אייל גולן, אביב גפן, ברי סחרוף, הדג נחש, רד בנד, שלומי שבת, כנסיית השכל, אינפקטד משרום, נינט טייב ועוד רבים וטובים. לצד ההופעות המגוונות נהנים הסטודנטים מדוכני קידום מכירות של מותגים שונים, דוכני אוכל ושתייה, דוכני מכירה ועוד.

כמה זה עולה?
סטודנטים חברי אגודת הסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה למינהל נהנים ממחיר כניסה מסובסד בעלות של 20 שקל. האגודה מעודדת את הסטודנטים להביא את חבריהם ליהנות ביחד איתם מהיום המיוחד ומאפשרת רכישת כרטיסי אורח אף הם במחירים מוזלים.

דימנד מסכם ומציין כי ההצלחה הרבה לה זוכים ימי הסטודנט נובעת מתכנון קפדני הנמשך חודשים רבים. "המטרה שלנו היא לייצר חוויה מיוחדת לסטודנטים. לצורך כך אנחנו אף נעזרים בקבוצות מיקוד כדי להבין מה מעניין את הסטודנטים, ואיזה פעילויות והופעות היו רוצים שיהיו חלק מימים אלו".

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום