• תואר ראשון בפסיכולוגיה

  החוג לפסיכולוגיה
 • נעים להכיר

  תואר ראשון בפסיכולוגיה  - לימודי פסיכולוגיה ביחס אישי
  החוג לתואר ראשון בפסיכולוגיה הוא חוג צעיר ותוסס ששם לו למטרה להכשיר את תלמידיו להמשך לימודים בתארים מתקדמים בפסיכולוגיה ו/או לאפשר להם להשתלב בשוק העבודה במקצועות הדורשים ידע זה. תכנית הלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה מספקת הכשרה אקדמית איכותית ברמה התיאורטית, המתודולוגית והפרקטית בכל תחומי מדע הפסיכולוגיה. החוג לפסיכולוגיה מבצע את ההכשרה הזו בקבוצות קטנות, בעבודה פרטנית, באווירה תומכת תוך כדי סיוע אישי ובתרבות למידה שיתופית ומפרה.

  גאוותנו בבוגרים שלנו!
  מתוך 20 הבוגרים של המחזור הראשון בלימודי פסיכולוגיה- 4 התקבלו ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, 1 לקרימינולוגיה חברתית שיקומית, 2 לקוגניציה ומוח, 1 למנהל עסקים ו – 1 לתכנית טיפול CBT.  גם ההישגים של בוגרי המחזור השני היו מדהימים. מתוך 20 בוגרי המחזור, 4 סטודנטיות התקבלו לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אחת לתואר שני בייעוץ חינוכי ואחד למנהל עסקים. אלו הישגים כבירים שאין להם אח ורע בחוגים אחרים. אנו בטוחים שבוגרי המחזורים הבאים לא ייפלו בהישגיהם מבוגרי שני המחזורים הראשונים.  

  מגוון מלגות אטרקטיביות וייחודיות לפסיכולוגיה 
  תכנית מלגות ייחודיות לסטודנטים בלימודי פסיכולוגיה. מדרג מלגות רחב לכל סטודנט ועד גובה שכר לימוד אוניברסיטאי לעומדים בתנאי קבלה לפי ציוני בגרות ופסיכומטרי.

  תכנית הלימודים
  תכנית הלימודים בתואר הראשון בפסיכולוגיה הינה חד חוגית במסגרתה נלמדת חטיבת ניהול ומשאבי אנוש. תכנית הלימודים מאפשרת לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה להיחשף, ללמוד ולהתנסות באופן מקצועי בכל תחומי התוכן של עולם מדעי זה. לצד פיתוח והעמקה של הבסיס התיאורטי והמחקרי, תכנית הלימודים מעודדת פיתוח חשיבה עצמאית, ביקורתיות מדעית ויצירתיות.

  סגל המרצים
  המרצים והחוקרים של החוג  מייצגים תחומים מגוונים של מדע הפסיכולוגיה – פסיכולוגיה קלינית של מבוגרים, פסיכולוגיה קלינית של ילדים, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה ארגונית, נוירופסיכולוגיה, פסיכולוגיה של המוסיקה, פסיכולוגיה תעסוקתית  ופסיכולוגיה של הבריאות. הם משלבים מצוינות בהוראה אקדמית עם מחקר פעיל או עיסוק קליני/יישומי בשדה. הסגל מאפשר לסטודנטים בתכנית ליהנות מיחס מיוחד וליווי אישי, במטרה להיענות לצרכים המיוחדים של כל אחד ואחת.

  התנסות מעשית
  במהלך לימודי פסיכולוגיה יכולים הסטודנטים להתנסות במסגרות טיפוליות – יישומיות שונות. ביו משתפי הפעולה עם החוג נמנים מגוון מרפאות לבריאות הנפש ובתי חולים פסיכיאטריים, בהם משתלבים הסטודנטים במסגרת של הכשרה ראשונית טיפולית. הכשרה מעמיקה זו, תוך הדרכה וליווי מקיפים של פסיכולוגים קליניים, מהווה נדבך ראשון ומאוד משמעותי בהתפתחות הזהות הטיפולית, ומעצבת את הכישורים האישיים והבין-אישיים הבסיסיים בעבודת הפסיכולוג.

  חווית למידה אחרת
  המעטפת הלימודית המאתגרת והתומכת במסגרת התואר הראשון בפסיכולוגיה, מאפשרת לבוגרים הכנה מעמיקה לכל מסלולי התואר השני הקיימים בפסיכולוגיה (קלינית של המבוגר, קלינית של הילד, חברתית, קוגניטיבית, מדעי המוח ועוד). בנוסף, כחלק מההכנה לתואר שני, משתתפים הסטודנטים בסמינרים אמפיריים וצוברים ניסיון מחקרי מעמיק. לקראת סיום התואר יכולים הסטודנטים להשתתף בקורס הכנה (מסובסד) לבחינת המתאם.

   

  בימים אלה אנו פועלים לקידום פתיחת תכניות ייחודיות לתואר שני בפסיכולוגיה. 

  לימודי פסיכולוגיה - תואר ראשון בפסיכולוגיה

נבחרת המרצים

שמואל אליס | ראש חוג | המסלול האקדמי המכללה למינהל
סגן נשיא לעניינים אקדמיים וראש החוג לפסיכולוגיה
קרן שחר | מרצים | המסלול האקדמי המכללה למינהל
סגנית ראש החוג לפסיכולוגיה,חברה בועדת אתיקה מסלולית ומרצה בחוג לפסיכולוגיה
צפריר בלוך-דוד | מרכז חטיבת ניהול | המסלול האקדמי המכללה למינהל
מרצה בחוג לפסיכולוגיה
עידו זיו | סגן ראש החוג | המסלול האקדמי המכללה למינהל
מרצה בחוג לפסיכולוגיה
נעמי זיו | מרצה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
יו"ר ועדת מחקר, ממונה לענייני סטודנטים ומרצה בחוג לפסיכולוגיה
ד"ר חנה בינוני המכללה למינהל
מרצה בחוג לפסיכולוגיה
הדס ברעם | מרצים | המסלול האקדמי המכללה למינהל
מרצה בחוג לפסיכולוגיה

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לשיחה טלפונית עם נציג
5025*