המיזם: "KEEPI" זכה בתחרות הסטרטאפים המשותפת למכללה ול"כלכליסט"

3 מיזמים של סטודנטים מהמסלול האקדמי המכללה למינהל התמודדו בתחרות הסטרטאפים הצעירים המשותפת למכללה ול"כלכליסט" – והזוכה הוא KEEPI, מיזם "שנבט" בתכנית לתואר שני בעיצוב יזמי וניהולי
סטודנטים של המכללה למינהל מציגים בועידת המובייל

זו השנה הראשונה שכלכליסט בשיתוף המסלול האקדמי המכללה למינהל, המכללה הוותיקה והגדולה בישראל, בחרו את "הסטארט אפ הצעיר לשנת 2015", מקרב סטרטאפים שנבטו מתוך תכניות הלימוד במכללה.

כחלק משיתוף הפעולה עם "כלכליסט" והדגש שהמכללה נותנת ללימודי היזמות, התקיימה במכללה בספטמבר 2015 תחרות חצי הגמר של "הסטרטאפים הצעירים", במסגרתה התחרו 10 צוותי סטודנטים ובוגרים אשר פיתחו אפליקציות, על עלייה לאירוע הגמר שהתקיים במסגרת "ועידת המובייל השנתית של כלכליסט" – באוקטובר 2015.

צוות שיפוט בכיר בחן את החדשנות של הסטרטאפים הצעירים, את הפוטנציאל העסקי שלהם ואת הבשורה שהם מביאים לשוק בו הם עתידים לפעול כמו גם את צוות המיזם. בסיום הליך הבדיקה, עלו לגמר שלושה מיזמים: KEEPI, אפטר קלאס ואיזי רנט. בתום בחינה מדוקדקת הוכרז המנצח על גבי בימת וועידת המובייל לעיני עשרות צופים: KEEPI, אשר זיכה את הסטודנט שייסד אותו , עודד ירקוני מהתכנית לתואר שני בעיצוב יזמי וניהולי, בתואר "הסטרט אפ הצעיר של השנה" ובכרטיסי טיסה וכניסה לוועידת המובייל הבינלאומית בברצלונה, שתיערך בפברואר 2016.

מיזם  זה, לצד רבים נוספים ממשיכים את התפתחותם המקצועית והעסקית לאחר שנולדו במכללה.

מוזמנים לצפות ולקרוא עליהם בכתבה שפורסמה באתר כלכליסט

 

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום