יזמות בקמפוס

המסלול האקדמי המכללה למינהל
 • הצעד הראשון שלך בעולם היזמות

  אם לקחת את היוזמה לקרוא את השורות האלה על מרכז היזמות, כבר לקחת את הצעד הראשון שלך ביזמות.

  מרכז היזמות של המסלול האקדמי המכללה למינהל מיועד  לחולמים, לממציאים לאלה שלעולם לא יהיו מרוצים ממה שיש כרגע, אלא מהדרך להגיע למה שעדיין אין.

  יוזמה היא הדרך הטובה ביותר להפריד אותך משאר הקהל.  להגיע לכל אתגר עם זווית קצת אחרת. לראות את המציאות באופן מקורי. לראות איך עיצוב חדשני יכול להיות כל ההבדל בין מהלך עסקי מוצלח להצלחה חדשנית שסוחפת את כולם עם מוצר, יוזמה, שירות או טכנולוגיה. יזמות היא הדרך בה אנחנו מעצבים את העתיד שלנו. יזמות הופכת את חוסר השקט הפנימי שלך, לכוח הפנימי שלך.   כוח שיכול להתפרץ ולשנות את העולם.

  מרכז היזמות מאפשר לקהלים שונים להגשים את החלום האישי שלהם. כי ליזמות יש פנים שונות: יזמות עסקית, טכנולוגית, עיצובית , חברתית . חיי יזמות הם חיים של פריצת גבולות ומסכמות: מעצבים יכולים לעבור לעסוק ביזמות כלכלית, מנהלים מכל הסוגים ומומחי טכנולוגיה יכולים ללמוד איך עיצוב חדשני יכול להוביל יוזמות עסקיות.    דרך חיים של יזם היא הדרך המאפשרת לכל אחד לצאת מאזור הנחות שלו וללמוד תחומי ידע חדשים.

  מרכז היזמות מעניק לכל סטודנטים בעלי היוזמה לימודים שהם חוויה. במסגרת הלימודים יעמדו לרשות הסטודנטים מנטורים מלווים, מומחים מהתעשייה , הפרויקטים מבוצעים תוך שיתופי פעולה עם עיריות, מוסדות ציבוריים, תעשיות שונות וחברות מסחריות וגם מוסדות אקדמיים שונים בארץ ובעולם, מוסדות פרטיים וקרנות ציבוריות.

  אנחנו מזמינים אותך לתהליך שיעצב אותך מחדש כאדם. הדרך לחיים של יוזמה נפתחת לפניך. עכשיו רק נשאר לך לקחת את היוזמה ולהבטיח את המקום שלך

background video

מרכז היזמות מעניק לסטודנטים בעלי היוזמה לימודים שהם חוויה. במסגרת הלימודים יעמדו לרשות הסטודנטים מנטורים מלווים, מומחים מהתעשייה. הפרויקטים מבוצעים תוך שיתופי פעולה עם עיריות, מוסדות ציבוריים, תעשיות שונות וחברות מסחריות וגם מוסדות אקדמיים שונים בארץ ובעולם, מוסדות פרטיים וקרנות ציבוריות. הדרך לחיים מלאי יוזמה נפתחת לפניכם. קחו אותה בשתי ידיים ותזכו לעבור תהליך שיעצב אתכם מחדש כבני אדם.

/