המרכז לנגישות אקדמית

להצלחה יש דרך
 • אודות

  המסלול האקדמי המכללה למינהל מפעיל מרכז לנגישות אקדמית המיועד לסייע לסטודנטים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה ולסטודנטים עם מוגבלות פיזית, חושית או נפשית. מטרת המרכז להפוך את חוויית הלימודים לנגישה ולסייע לסטודנטים לסיים את התואר בהצלחה.

  למי פונים?
  את הסטודנטים והמועמדים מלווה צוות המרכז לנגישות אקדמית, הפועל במסגרת דקנאט הסטודנטים. הצוות כולל את מנהלת המרכז, רכזת נגישות ורכזת לקויי למידה.

  מה כולל הסיוע?
  הסיוע כולל סל של שירותי ליווי ותמיכה, החל משלב ההתעניינות בלימודים, במהלך התואר ובהשתלבות בשוק התעסוקה.
  השירותים כוללים ייעוץ אישי בנושאים שונים, טיפול בהתאמת תנאי בחינות ולימודים, תמיכה לימודית, שיפור מיומנויות, תמיכה רגשית ועוד.
  השירותים מהווים מעטפת תמיכה לצד הדרישות האקדמיות.
  סטודנטים עם מוגבלות פיזית חושית או נפשית, סטודנטים עם לקויות למידה או הפרעת קשב- מוזמנים לבדוק את זכאותם לשירותי המרכז לנגישות  מול הרכזות הרלבנטיות.
  לפירוט שירותי המרכז לנגישות אקדמית

   
  אודות המרכז לנגישות אקדמית המכללה למינהל

dynamic link
לקויות למידה או הפרעת קשב
למידע נוסף

dynamic link
מוגבלות פיזית, חושית או נפשית
למידע נוסף


בעיות רפואיות
למידע נוסף

dynamic link

 

הפנינג נגישות בסימן "אנחנו כאן"!

ביום שני בתאריך 8.5.17 התקיים הפנינג נגישות בסימן "אנחנו כאן"! אשר מטרתו להדגיש את הנוכחות של אנשים עם לקויות למידה ואנשים עם מוגבלות בחברה בכלל, ושל סטודנטים עם לקויות למידה ומוגבלויות בקמפוס בפרט

שנת הוראה נגישה

במסגרת שנת ההוראה הנגישה, הרשות למצוינות אקדמית ודיקאנט הסטודנטים יוזמים מגוון פעילויות בנושא נגישות

הנגשת הקמפוס

במהלך שנת הלימודים הקרובה יהפוך קמפוס המכללה למינהל לנגיש עבור לקויי ראייה ולקויי שמיעה, וזאת במסגרת שלל פעולות, שמטרתן הנגשת הלימודים במכללה לאוכלוסיות שונות

שירותי המרכז לנגישות אקדמית

המרכז לנגישות אקדמית כולל מגוון שירותים טרום לימודיים, במהלך הלימודים וליווי לקראת השתלבות בשוק העבודה. שירותי תמיכה והעשרה בנושאים של למידה והתמודדות יעילה עם החיים האקדמיים.

אירועים

פעילות להעלאת המודעות והדרכות של המרכז לנגישות אקדמית