המרכז לניהול קריירה

להצלחה יש דרך
 • מספסל הלימודים לג'וב הבא

  המרכז לניהול קריירה במסלול האקדמי המכללה למינהל  מלווה את הסטודנטים מהרגע הראשון בלימודים עד להשתלבות מוצלחת בשוק התעסוקה
  העיסוק בשאלות הנוגעות לקריירה הוא חלק בלתי נפרד מהלימודים האקדמיים ומתחיל עוד בשלב בחירת מסלול הלימודים. במסלול האקדמי המכללה למינהל לא נותנים לסטודנטים לעבור את הדרך הזו לבד. לרשות הסטודנטים נמצא המרכז לניהול קריירה, מרכז ייחודי ומקצועי שמטרתו להכשיר וללוות את הסטודנטים לאורך הלימודים ובמקביל לבניית הקריירה המקצועית המרכז לניהול קריירה מקיים מגוון פעילויות מכוונות רובן ככולן להכנת הסטודנט לשוק העבודה בדרך המקצועית ביותר, ביניהן: התמחויות בחברות מובילות בתעשייה, קורס ניהול קריירה, סדנאות והרצאות, יריד תעסוקה, מפגשים עם התעשייה ועוד. לצד פעילויות אלו, המרכז מקיים פגישות אישיות עם יועצת קריירה המתמחה בתחום הלימודים של הסטודנט ומציע מגוון משרות השמה לסטודנטים. חזון המרכז לניהול קריירה הוא לאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלו, במקביל להכנתו לשוק העבודה המורכב והדינמי שבחוץ.

  המרכז נמצא בקמפוס המסלול האקדמי המכללה למינהל ומספק שירותים לבוגרים, לסטודנטים ולמתעניינים שכבר נרשמו ללימודים במכללה.

  להתמחות בחברות הגדולות במשק
  סטודנטים במכללה למינהל יכולים כבר בזמן הלימודים להתמחות במגוון חברות מובילות במגזר העסקי בשני מסלולים: The Leaders ו-Internship. במיזמים אלו, הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית בשטח, נחשפים לבכירים בארגונים, משתתפים בפגישות עבודה, נחשפים לתרבות הארגונית בחברה, מלווים תהליכים שונים ויוצרים קשרים רלוונטיים לעתידם.

  את תהליך החונכות, הנמשך 3 חודשים, מלווים מנטורים מהארגונים ונציגים של המרכז לניהול קריירה. המכללה למינהל משתפת פעולה עם חברות שונות ובהן: אדידס; אדלר חומסקי; גליקמן נטלר סמסונוב; זכיינית ערוץ 2 "רשת"; משרדי ראיית החשבון E&Y, דלויט בריטמן אלמגור, KPMG; סודה סטרים; אסתי לאודר, ישראכרט; בתי ההשקעות מיטב דש, פסגות, אקסלנס.
  המרכז מציע גם תכנית התמחות ארצית הנקראת "הדבר הבא". במסלול התמחות זה, 25 סטודנטים מהמכללה למינהל עוברים התמחות בגופים ציבוריים שונים בליווי צמוד. הסטודנטים יכולים לעבור התמחות בעיריית בת ים, בעמותת קרן נתניה, בעיריית פתח תקווה, בעיריית גבעתיים, בנציבות שירות המדינה, במשרד לפיתוח הנגב והגליל, במרכז השלטון המקומי ובגופים נוספים.

  ללמוד קורס ניהול קריירה
  המרכז לניהול קריירה מציע קורס לניהול קריירה המיועד לסטודנטים משנה ב' ללימודים ואילך. בקורס של 13 מפגשים מקבלים הסטודנטים סקירה על שוק התעסוקה הרלוונטי לתחום שבחרו ללמוד. עוד הם רוכשים כלים לשיפור המיומנויות האישיות שיסייעו להם בקידום הקריירה. לדוגמה, סטודנטים בבית הספר לכלכלה נפגשו עם הכתב הכלכלי מתן חודורוב ועם בכירים בעולם העסקי. אלו נתנו להם סקירה על התחום הפיננסי ומיפו את אפשרויות התעסוקה בתחום זה.

  כדי לשפר את המיומנויות האישיות, הסטודנטים לומדים גם כיצד להתראיין, לכתוב קורות חיים ולבנות פרופיל בלינקדאין. הם נפגשים עם יועצות קריירה העוזרות להם למפות את החזקות שלהם, לתכנן לעצמם מסלולי קריירה עתידיים ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להגיע להצלחה.

  למצות פוטנציאל אישי ומקצועי
  לצד קורס ניהול קריירה, המרכז לניהול קריירה מציע מגוון סדנאות לכלל הסטודנטים. בסדנאות הסטודנטים לומדים כיצד להתלבש לריאיון עבודה, עוברים סימולציות של ראיונות עבודה, לומדים לכתוב קורות חיים, עוברים הדרכה בנושא של שפת גוף וכיו"ב.
  המרכז גם עורך ירידי תעסוקה וימי זרקור שונים במהלך השנה. בכל שנה מגיעים בימי הזרקור נציגים של עשרות חברות למכללה. הם מספרים על התרבות הארגונית הנהוגה אצלם, על אפשרויות התעסוקה ועל מסלולי הקידום.

  להתנסות במשרות סטודנטיאליות  
  תפקיד נוסף של המרכז לניהול קריירה הוא לייצר לסטודנטים ולבוגרים הזדמנויות להשתלב בארגונים ובחברות במשרות סטודנטיאליות, במשרות התחלתיות ובמשרות לבעלי ניסיון. לוח משרות הכולל כ-800 משרות מתעדכן על בסיס יומי באתר המרכז לניהול קריירה ובאפליקציה.

  לפרטים נוספים וליצירת קשר
  המרכז לניהול קריירה קיים מעל ל- 15 שנים כמרכז ייחודי של המסלול האקדמי המכללה למינהל. המרכז מכשיר ומלווה את הסטודנטים והבוגרים לאורך כל הקריירה המקצועית, על ידי מתן כלים למימוש הפוטנציאל האישי והתעסוקתי וחיבור לתעשייה מובילה. המרכז נמצא בקמפוס המסלול האקדמי המכללה למינהל ומספק שירותים לבוגרים, לסטודנטים ולמתעניינים שכבר נרשמו ללימודים במכללה.

  לפרטים נוספים: careerservice@hdq.colman.ac.il

   

   

   

  המרכז לניהול קריירה

צוות המרכז

דקלה בר אילן | ניהול קריירה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
מנהלת המרכז לניהול קריירה
ראש תחום משפטים
מלי וינקלר | המרכז לניהול קריירה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
ראש תחום חשבונאות
נטע כהן | ניהול קריירה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
ראש תחום מדעי המחשב
ליאור כהן המרכז לניהול קריירה
ראש תחום מדעי ההתנהגות
יוליה נוביק אלוש | ניהול קריירה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
ראש תחום תקשורת ושיווק
רכזת תחום משפטים
טובי גל המרכז לניהול קריירה המכללה למינהל
ראש תחום כלכלה ומימון
לירון פינטו | המרכז לניהול קריירה | המסלול האקדמי המכללה למינהל
אחראית תעסוקה נגישה


סדנאות והרצאות
למידע נוסף

dynamic link



ייעוץ אישי
למידע נוסף

dynamic link



ארגז כלים
למידע נוסף

dynamic link



יריד תעסוקה
למידע נוסף

dynamic link

 

תכנית ההתמחות

תכנית ה-Internship , היא תכנית התמחות ייחודית המאפשרת לכלל הסטודנטים להשתלב כמתמחים בחברות המובילות במשק. כך הסטודנטים צוברים ניסיון רלוונטי ומקבלים הזדמנות אמיתית ליצור קשרים משמעותיים לעתידם המקצועי

קורס ניהול קריירה

המרכז לניהול קריירה מציע לסטודנטים מגוון כלים ייחודים שמסייעים להם בבניית הקריירה שלהם עוד במהלך הלימודים, ביניהם קורס לניהול קריירה המספק מגוון כלים פרקטיים
קורס ניהול קריירה במכללה למינהל

לומדים ובונים קריירה

כל הדרכים בהן ניתן להגדיל את הסיכויים להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה
המרכז לניהול קריירה המכללה למינהל

מעסיקים?

בואו להכיר את הדור הבא של העובדים שלכם כבר היום!

לפגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

לפגישת ייעוץ חינם

-