דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
המכללה למינהל היא "האקדמיה המעשית" המובילה בישראל ומחויבת להמשיך למלא תפקיד זה ולהעצימו בעשור השלישי של המאה ה-21, לתועלת הסטודנטיות והסטודנטים, הבוגרות והבוגרים והחברה בישראל.

חזון זה מהווה מצפן לעשייה היום יומית במכללה.

80,000 בוגרים שהשתלבו בתעשייה הישראלית מספרים את סיפורו של המסלול האקדמי המכללה למינהל. מסע ההתפתחות ובניית הקריירה של כל בוגר ובוגרת הוא ליבת העשייה של המכללה והמנוע לחזון שלה.

הדרך שלנו: מצוינות אקדמאית לצד פרקטיקה של הכנה מקצועית יעילה לחיים האמתיים

ידע תיאורטי מעמיק והכשרה מעשית הם תנאי להצלחה בעולם דינאמי, מתחדש ומשתנה בקצב מסחרר. תכנית הלימודים נבנתה להכין את הסטודנטים למציאות האינטנסיבית והתחרותית שמחכה להם עם תום הלימודים. עם המבט למחר אנו מציעים מסלולי לימוד רלוונטיים ומעוררי מחשבה, נבחרת מרצים משובחת, לימודים חווייתיים, אוריינות דיגיטלית ומעטפת המכשירה את הסטודנטים לעולם התעסוקה.

העוצמה שלנו: שיתוף פעולה תעסוקתי עם עולם התעשייה הישראלית

המכללה למינהל חברה לצמרת החברות המובילות בתעשייה, וביחד אנו פועלים בתוך שוק התעסוקה – מפעילים מרכז לניהול קריירה, ומעניקים שירותי השמה לאלפי הסטודנטים והבוגרים שלנו. התעשיינים משוועים לעובדים אקדמאים בעלי הכשרה רלוונטית, ושם הם פוגשים אותנו.

הפרקטיקה שלנו: מעטפת מעשית

הידע האקדמי שאנו מעניקים לסטודנטים הוא לא רק מרחיב אופקים אלא אף מתורגם למעשיות, פרו-אקטיביות, פיתוח חשיבה יצירתית, טלטול המחשבה הקונבנציונלית ופריצת גבולות. לצד יחידות הלימוד הקמנו מערך התנסות מעשית: Demo-Day, האקתונים, מפגשים וימי עיון עם בכירי המשק והתעשייה, מעגלי מנטורים לליווי אישי, ירידי תעסוקה, קורסי הכשרה, יוזמות ופרויקטים בשיתוף חברות מקומיות.

ההבטחה שלנו: הלב יתרחב

אנחנו יודעים איך להפוך את המצוינות אקדמית והחשיבה המעשית לחוויית לימוד נעימה ומהנה. בקמפוס מן היפים בארץ תמצאו גם זירה חברתית ותרבותית שוקקת חיים – פסטיבלים של ספורט ומוזיקה, הפסקות מקפיצות עם די.ג'יי, קפיטריה ומסעדה איטלקית, ימי סטודנטים עם מופעים נחשקים ועוד יוזמות של אגודת הסטודנטים. בהחלט, באנו גם ליהנות.