דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

בית הספר לתקשורת

בעידן שבו אנו חיים, תקשורת הפכה להיות הלב הפועם והמניע. סושיאל מדיה, יחסי ציבור, פרסום ותוכן דיגיטלי הן מיומנויות מבוקשות בשוק העבודה של היום. חווית הלימודים בבית הספר לתקשורת היא מהנה ומעצימה ובסופה תוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה, כמו אלפי הבוגרים שלנו!

בית הספר לתקשורת הוא הראשון בישראל שהעניק תואר ראשון בתקשורת מאז ועד היום הוא נחשב לתו התקן האקדמי והמקצועי הראשון במעלה ללימודי תקשורת באקדמיה הישראלית.

תנאי קבלה

קבלה אוטומטית

קבלה על תנאי

מסלול בגרות: ממוצע בגרות משוקלל מציון 90 ומעלה ומעבר ראיון קבלה. מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה האוטומטית מוזמנים להגיש את מועמדותם ולפנות לצוות מרכז הרישום לצורך בדיקת אפיקי הקבלה על תנאי.

מסלול בגרות ופסיכומטרי: ממוצע בגרות משוקלל מציון 85 ומעלה, ציון פסיכומטרי 550 ומעלה, עמידה בציון המשוקלל הנדרש במוסד (בגרות ופסיכומטרי) ומעבר ראיון קבלה.

או: ממוצע בגרות משוקלל מציון 80 ומעלה, ציון פסיכומטרי 600 ומעלה, עמידה בציון המשוקלל הנדרש במוסד (בגרות ופסיכומטרי) ומעבר ראיון קבלה. 

*מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה על תנאי יכולים להירשם למסלול המכינה (בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה למכינות).
תואר ראשון בתקשורת לאקדמאים: זכאות לתואר ראשון ממוסד אקדמי המוכר בישראל ומעבר ראיון קבלה.  

AI בתואר ראשון בתקשורת

 • תואר ראשון בתקשורת

  במהלך התואר תעשו שימוש בכלי AI כגון: צ'אט GPT MIDJOURNY, SlidesAI, Looka ותסתייעו בהם לצורך יצירת סרטונים, כתיבה, פיתוח פורמט, הפקה, פרסום ועוד. כמו כן, תקחו חלק בפרוייקטי הגמר שבהם מושם דגש על יזמות דיגיטלית.
 • אולפנים

  אולפני וידאו לשימוש הסטודנטים והמרצים.
 • חדרי עריכה

  חדרי עריכה וציוד וידאו מתקדם.

למה דווקא אצלנו?

תכנית הלימודים מקיפה, מעשירה ודינמית ומתבססת ברובה על שיתופי פעולה עם התעשייה ועל סדנאות מעשיות.
התכנית היחידה בה ההתנסות המעשית, בגופי תקשורת מגוונים, היא חלק מהלימודים.
תיק עבודות – בנוסף לעבודות הרבות בסדנאות, אתם מסיימים את התואר עם פרויקט גמר.
אלפי בוגרים מבוקשים שהתברגו בעמדות מפתח בעולם התקשורת.

שיתופי פעולה עם התעשייה

 • ! Ready .Study. Go

  תארו לעצמכם שמנכ"לית של מותג גדול מציגה בפניכם אתגר ויש לכם 8 שעות להציג פתרון שיווקי, פרסומי או יצירתי, יכולים לדמיין את זה? עכשיו תתארו שאתם נכנסים למעלית של משרד הייטק גדול, נכנסים לחדר הישיבות והסדנה שלכם מתקיימת בדיוק שם. בבית הספר לתקשורת מתקיימים שיתופי פעולה עם עשרות מותגים וחברות כדי להכין אתכם לחיים עצמם.
 • MeetUp

  אנחנו מאמינים שחלק מחווית הלימודים היא לפגוש תכלס את התעשיה ולכן בכל שנה מתקיים מפגשים עם יוצרים ובכירים של עולם התקשורת המגוון. כמו כן, לאורך שנת הלימודים מתקיימים סיורים בחברות פרסום, אולפני טלוויזיה וחברות הייטק.  

השותפים שלנו לדרך