דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

מבוא למצוינות

תכניות המצטיינים השונות של המסלול האקדמי המכללה למינהל, מספקות לסטודנטים תכנים מעשירים ומהנים ומסייעות להם להפוך למובילים בתחומם.

האתגרים עמם צפויים להתמודד הסטודנטים של היום הולכים וגדלים, הולכים ומשתנים. שוק העבודה הופך לתובעני משנה לשנה, והדרישות משתנות באופן תדיר. האנשים שיצליחו לבלוט בשוק זה, הם אלו שירכשו את הכלים הנדרשים ויהיו בעלי אופקים רחבים והשכלה רב-תחומית.

אנחנו במסלול האקדמי המכללה למינהל, מאמינים כי תפקידנו להוביל ולכוון את הסטודנטים שלנו בדרכם למימוש הפוטנציאל שלהם ולסייע להם לפתח את המצוינות שלהם, בעיקר לנוכח המציאות המייצרת הזדמנויות רבות אבל גם הרבה פחות ודאות. התפקיד שלנו הוא לנתב את האמביציה הקיימת בסטודנטים שלנו, לסייע להם להגיע אל עבר הפסגה, לא לוותר, לדחוף את עצמם קדימה ולא לשכוח ליהנות מהדרך.

אנחנו מאמינים, כי השכלה אקדמית איכותית כוללת הענקת מגוון כלים וכישורים שיסייעו לסטודנטים שלנו להשתלב באופן המוצלח ביותר בשוק העבודה הנוכחי וזה של העתיד הקרוב. לתפיסתנו, חינוך איכותי הוא כזה המאפשר לסטודנטים שלנו להעשיר את עצמם בתחומים רבים, ולהרחיב את אופקיהם.


תרומה לקהילה לצד תכנים מעשירים

כחלק מתפיסה זו, אנו מציעים מגוון רחב של תכניות מצטיינים, בהן יכולים סטודנטים מובילים להשתלב החל משנת הלימודים הראשונה. התכניות השונות מוצעות במסגרת בתי הספר השונים של המכללה. כמו כן, קיימת תכנית מצטיינים כלל מסלולית במסגרת פעילות המרכז לפתרון בעיות מורכבות ותכנית מצטייני נשיא בה נוטלים חלק סטודנטים בשנים ב' ו-ג'.

בבסיס תכניות מגוונות אלו נמצאת התפיסה כי איש עסקים, מעצב, יזם או מנהל טוב, הוא זה שיש לו ידע ועומק אישי בולטים. במסגרת תכניות המצטיינים השונות, זוכים הסטודנטים בקורסי העשרה, מפגשים ייחודיים עם דמויות מפתח, סיורים, הרצאות וסדנאות בלעדיות הניתנות מעבר לתכנית הלימודים הרגילה. כמו כן, הסטודנטים בתכניות השונות משתתפים במגוון רחב של פעילויות למען הקהילה ואף זוכים למלגות. מטרתן העיקרית של התכניות, הינה לחשוף את הסטודנטים לתכנים מגוונים, תוך מתן כישורים נוספים והרחבת השכלתם לתחומי ידע נוספים.