דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

נעים להכיר

המסלול האקדמי המכללה למינהל הוא חלוץ המכללות האקדמיות בישראל.
לאורך 45 שנות פעילות המכללה, פיתחנו מתודה ייחודית בתחום ההשכלה הגבוהה: שילוב בין מצוינות אקדמית, אינטרדיסציפלינריות וידע מקצועי יישומי. 
שילוב ייחודי זה בא לידי ביטוי בתכניות הלימודים הייחודיות, בדרכי ההוראה החדשניות ובבחירת הסגל האקדמי, הכולל מרצים בעלי ניסיון מקצועי, בנוסף לניסיון האקדמי.

אנו מאמינים כי על האקדמיה להכין את הבוגרים לפעול בעולם האמיתי. לכן, חברנו לחברות מובילות בתעשייה ויחד איתן אנו מביאים את האקדמיה החדשה, מפעילים מרכז לפיתוח קריירה המעניק לסטודנטים היכרות עם עולם התעסוקה ועם התחומים החדשים הנולדים בכל שנה, ונותנים שירותי השמה לאלפי סטודנטים ובוגרי המכללה. 

המכללה במספרים

 • 0
  בוגרים הנמצאים בתפקידי מפתח בתעשייה
 • 0
  מרצים מהתעשייה ומהאקדמיה
 • 0
  תכניות לימוד לתואר ראשון ושני
 • 0
  המכללה הוותיקה, הגדולה והמובילה בישראל ללימודים אקדמיים

ההיסטוריה שלנו

"זה כוחו של רעיון", אמר דב יוהנס כשנשאל בריאיון על ההצלחה של המוסד האקדמי המכללה למנהל. הרעיון והחזון היו פרי מוחו של יוהנס (1914-2014), ניצול שואה שהקים בתחילת שנות השישים את המדרשה למנהל, ששאפה להכשיר את הפקידות השמרנית לקצב החיים המודרניים. אלפי תלמידי המדרשה השתלבו בתפקידי מפתח במשק, ולאור החזון, המוניטין והניסיון בשנת 1977 הכירה הממשלה במדרשה כמוסד להשכלה גבוהה. הערכים של מצוינות אקדמית, רלוונטיות תעסוקתית, מעורבות חברתית וטיפוח חשיבה עצמאית מלווים את תפיסת עולמנו עד היום.