• תואר ראשון בחשבונאות

  בית הספר למינהל עסקים
 • נעים להכיר

  תואר ראשון בחשבונאות- לימודי חשבונאות במסגרת ביה"ס למינהל עסקים
  ההתמחות לתואר ראשון בחשבונאות במסגרת בית הספר למינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל, היא מהוותיקות והמובילות במוסדות להשכלה הגבוהה בישראל. במסגרת לימודי חשבונאות לומדים מדי שנה כ-1,200 סטודנטים לתואר ראשון וכ-400 סטודנטים נוספים בשנת ההשלמה לקראת בחינות מועצת רואי החשבון.

  תכנית לימודי בוקר - לימודי חשבונאות:

  משך התכנית

  • הלימודים מתפרסים על פני 6 סמסטרים, שני סמסטרים בכל שנה במשך 3 שנים 
  • הלימודים מתקיימים ארבע פעמים בשבוע בשעות הבוקר

  אחוזי הצלחה מהגבוהים בארץ בבחינות מועצת ראיית החשבון
  תכנית לימודי ההתמחות לתואר ראשון בחשבונאות  נבנים תוך שיתוף פעולה עם התעשייה ובהתאם לצרכים השונים העולים מהשטח במטרה לספק לבוגרים את מיטב הכלים להצליח בעולם העסקי. כתוצאה,  אחוזי ההצלחה של בוגרי ההתמחות במבחני מועצת רואי החשבון הם מהגבוהים בארץ, והם הופכים למבוקשים על ידי משרדי רואי החשבון הגדולים בישראל, ובהמשך משתלבים בתפקידי מפתח במשק הישראלי.
  המסלול מאפשר לסטודנטים במסלול לימודי חשבונאות ומנהל העסקים, להשתלב במספר התמחויות שהותאמו לצרכי השוק ונבנו בשיתוף פעולה עם גורמים מובילים בתחום ראיית החשבון: התמחות בחשבות וניהול כספים המקנה ידע וחשיפה לעולם ניהול הכספים והחשבות בארגון; התמחות בניהול סיכונים שנוצרה מתוך ההכרה כי תחום זה הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ודורש הכשרה ייחודית, והתמחות מקצועית בטכנולוגיות עסקיות, המקנה הבנה מקצועית בטכנולוגיות עסקיות.

  לא עוצרים בתואר הראשון
  לצד הלימודים במסגרת תואר ראשון בחשבונאות מציעה המחלקה השתלבות בתכניות המשך בתואר השני: תכנית ייחודית לתואר שני עם התמחות במיסים בעסקים (M.B.T) המיועדת לרואי חשבון ועורכי דין; ומסלול ייחודי לתואר שני במינהל עסקים (.M.B.A) לבוגרי שנת השלמה בחשבונאות הנלמד במסלול מואץ של שנת לימודים אחת. כמו כן מציע המסלול לימודי תעודה בחשבונאות לבעלי תואר אקדמי.

  התמחויות ומלגות
  הקשר ההדוק עם התעשייה בא לידי גם בשילוב של מרצים מהפרקטיקה ובסיוע לבוגרים במציאת מקומות להתמחות בהם עם סיום התואר, עוד במהלך הלימודים.
  כמו כן, במסגרת שיתף הפעולה עם התעשייה, מעניקים משרדי רואי החשבון המובילים בארץ מלגות הצטיינות לתלמידי ההתמחות. בנוסף, קיימות מלגות נוספות אותן תרמו מרצים ובוגרים של ההתמחות.

  תואר ראשון בחשבונאות במכללה למינהל -וידאו

למה ללמוד אצלנו?

מלגות ייחודיות למועמדים בעלי פסיכומטרי הגבוה מ- 600
קשר ותיק, ישיר ואמיץ עם משרדי רואי החשבון המובילים בישראל!
תכנית לימודים המתעדכנת על בסיס שוטף המותאמת לתקינה החשבונאית הבין-לאומית ולדרישות של משרדי רואי החשבון המובילים בישראל ובעולם
מרצי בית הספר לחשבונאות הינם מבכירי תחום החשבונאות בישראל
המחלקה לחשבונאות, יחד עם המרכז לניהול קריירה, מאתרים ומסייעים בהשמת הסטודנטים להתמחות במשרדי רואי-חשבון
 • ראש ההתמחות- רו"ח, עו"ד אלי אור

  השינויים הרבים בתחום החשבונאות, הפכו את ההתמקצעות בהכשרת רואי החשבון של העתיד לקריטית מבעבר, וכגוף המוביל את התחום מזה שנים רבות אנחנו מבינים זאת היטב. ההתמחות במסגרת לימודי חשבונאות של בית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל היא מהוותיקות והמובילות בתחום. בשלושים השנים האחרונות הכשרנו אלפי בוגרים שהשתלבו בעמדות מפתח בענף ובמשק הישראלי, ומדי שנה אנחנו קולטים מאות סטודנטים חדשים ומלווים אותם בדרכם להפוך לרואי חשבון מיומנים. מתוך הקשר ההדוק שלנו עם משרדי ראיית החשבון המובילים בארץ אנחנו מייצרים את תכנית הלימודים לתואר ראשון העדכנית ביותר, המתבססת על דרישות מועצת רואי החשבון, ומתאימים אותה בהתאם לצרכי התעשייה המשתנים. מטרתנו היא לספק לכם את מיטב הכלים להשתלבות מוצלחת בשוק התעסוקה עם סיום הלימודים. בהתאם למגמות בשוק, ולגידול בביקוש לעובדים מיומנים בעלי ידע מעמיק בתחומים המתפתחים בעולם החשבונאות, אנחנו מציעים שלוש התמחויות מקצועיות במסגרת לימודי החשבונאות: התמחות בחשבות וניהול כספים, התמחות בניהול סיכונים והתמחות בטכנולוגיות עסקיות. התמחויות אלו נוצרו, ומתעדכנות תדיר, מתוך ראיית צרכי ההווה והעתיד של שוק זה. כחלק מהתפיסה הכללית של המסלול האקדמי המכללה למינהל אנחנו מאמינים כי לצד הענקת הידע התיאורטי המעמיק ביותר, חשוב לשלב יישום של הלמידה ורכישת כלים פרקטיים. במסגרת זו על סגל המרצים שלנו נמנים בכירי הענף, אנחנו מפגישים את הסטודנטים עם הפרקטיקה גם במסגרת הרצאות אורח ואף יוזמים ירידי תעסוקה בהם נחשפים הסטודנטים למשרדים המובילים בשוק. בואו להצטרף למי שמובילים את תחום ראיית החשבון באקדמיה ובשטח ולקבל את ההכשרה הטובה ביותר להתמודדות עם הסביבה התחרותית המקומית והגלובלית.

  שלכם, אלי אור

  אלי אור המכללה למינהל

מלגות סטודנטים

סטודנטים במחלקה לחשבונאות בבית הספר למינהל עסקים של המכללה למינהל זכאים למגוון מלגות ייעודיות, חלקן תרומה של משרדי ראיית החשבון המובילים

לפגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

לפגישת ייעוץ חינם