חשבונאות

בית הספר למינהל עסקים
 • נעים להכיר

   תואר ראשון בחשבונאות- לימודי חשבונאות ומנהל עסקים
  ההתמחות לתואר ראשון בחשבונאות במסגרת בית הספר למינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל, היא מהוותיקות והמובילות במוסדות להשכלה הגבוהה בישראל. במסגרת ההתמחות בלימודי חשבונאות לומדים מדי שנה כ-1,200 סטודנטים לתואר ראשון וכ-400 סטודנטים נוספים בשנת ההשלמה לקראת בחינות מועצת רואי החשבון.

  ראש ההתמחות
  רו"ח, עו"ד אלי אור - ראש המחלקה לחשבונאות - בעל תואר ראשון במינהל עסקים בהתמחות בחשבונאות במסלול האקדמי המכללה למינהל, בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני (מחקרי) במינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל.
  עובד רשות המיסים לשעבר (מפקח שומה , גובה ראשי ותובע בעבירות מס), רואה חשבון ועורך דין פעיל (סנגור ציבורי בעבירות מס).

  אחוזי הצלחה מהגבוהים בארץ בבחינות מועצת ראיית החשבון
  תכני לימודי ההתמחות לתואר ראשון בחשבונאות  נבנים תוך שיתוף פעולה עם התעשייה ובהתאם לצרכים השונים העולים מהשטח במטרה לספק לבוגרים את מיטב הכלים להצליח בעולם העסקי. כתוצאה,  אחוזי ההצלחה של בוגרי ההתמחות במבחני מועצת רואי החשבון הם מהגבוהים בארץ, והם הופכים למבוקשים על ידי משרדי רואי החשבון הגדולים בישראל, ובהמשך משתלבים בתפקידי מפתח במשק הישראלי.
  המסלול מאפשר לסטודנטים במסלול לימודי חשבונאות ומנהל העסקים, להשתלב במספר התמחויות שהותאמו לצרכי השוק ונבנו בשיתוף פעולה עם גורמים מובילים בתחום ראיית החשבון: התמחות בחשבות וניהול כספים המקנה ידע וחשיפה לעולם ניהול הכספים והחשבות בארגון; התמחות בניהול סיכונים שנוצרה מתוך ההכרה כי תחום זה הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ודורש הכשרה ייחודית, והתמחות מקצועית בטכנולוגיות עסקיות, המקנה הבנה מקצועית בטכנולוגיות עסקיות.

  לא עוצרים בתואר הראשון
  לצד הלימודים במסגרת תואר ראשון בחשבונאות מציעה המחלקה השתלבות בתכניות המשך בתואר השני: תכנית ייחודית לתואר שני עם התמחות במיסים בעסקים (M.B.T) המיועדת לרואי חשבון ועורכי דין; ומסלול ייחודי לתואר שני במינהל עסקים (.M.B.A) לבוגרי שנת השלמה בחשבונאות הנלמד במסלול מואץ של שנת לימודים אחת. כמו כן מציע המסלול לימודי תעודה בחשבונאות לבעלי תואר אקדמי.

  התמחויות ומלגות
  הקשר ההדוק עם התעשייה בא לידי גם בשילוב של מרצים מהפרקטיקה ובסיוע לבוגרים במציאת מקומות להתמחות בהם עם סיום התואר, עוד במהלך הלימודים.
  כמו כן, במסגרת שיתף הפעולה עם התעשייה, מעניקים משרדי רואי החשבון המובילים בארץ מלגות הצטיינות לתלמידי ההתמחות. בנוסף, קיימות מלגות נוספות אותן תרמו מרצים ובוגרים של ההתמחות.

   

  תואר ראשון בחשבונאות במכללה למינהל -וידאו

לפגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

לפגישת ייעוץ חינם

לכל פנייה שלח את הפרטים ונציג יחזור אליך מיד