דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

תכנית המצטיינים של בית הספר לכלכלה

הסמסטר הנוכחי היה עמוס מאוד עבור הסטודנטיות והסטודנטים שבתכנית, מרצי אורח בכירים מהתעשייה הגיעו להעביר הרצאות פרימיום, בהן סיפרו על החברה בה הם עובדים ועל תפקידם.
בנוסף להרצאות המעשירות, לכל סטודנט.ית הוצמד מנטור מהתעשייה בהתאם לתחומי העניין שלו.
המנטור, בעל ניסיון עשיר, משתף ועונה לשאלות על שוק התעסוקה בכלל ועל תחום עיסוקו בפרט וכמובן לא חוסך בטיפים שלו להמשך היכרות עם התחום, ובנוסף, הסטודנטים.ות ביקרו ויבקרו במספר חברות מובילות ויגדילו את ארגז הכלים שלהם


חוויות הסטודנטים.ות

  • גל צקרוב מספרת כי "החוויה של ללמוד מאנשים בכירים בתחום מעצימה מאוד, היא בעצם מראה לנו לאן אפשר להגיע מהמקומות שאנחנו נמצאים בהם היום. קיבלנו עצות וטיפים לראיונות עבודה וגם הצליחו 'לסדר לנו את הראש' בנוגע למה שנרצה לעשות בעתיד. היום, אני לגמרי רואה את עצמי בעתיד כאנליסטית מצליחה בהייטק".

  • עדן מזרחי משתפת כי ״החוויה עבורי הייתה ממש מלמדת ונתנה לי היבטים נוספים בשוק העבודה ובתחום ההייטק״.

  • בר שרביט מוסיף, ״כאשר נפגשתי עם מייק המנטור שלי, Lead Business Analyst בצ'ק פוינט, הוא הכיר לי את החברה בה הוא עובד, הסתובבנו והכרנו אנשים. קיבלתי ממייק מענה לשאלות, כלים וטיפים להמשך הדרך".

 


הטיפים של המצטיינות והמצטיינים שלנו

גל- "הטיפ שלי לסטודנטיות וסטודנטים אחרים הוא להשקיע ולתת מעצמך בכל תחום בחיים. זה מתחיל מהלימודים והמבחנים וממשיך לכוח רצון שלך בתור בנאדם להצליח ולשאוף הכי גבוה״.


עדן-
"לקחת את כל הכלים שהמכללה נותנת ולהפיק את המירב! וכמובן לא לשכוח ליהנות בדרך כי זאת תקופה שלא תחזור".


בר- "תמיד לשאול שאלות גם אם מבחינתכם השאלות טיפשיות, לצד השני זה לא". לא לפחד לנסות, יש כיוון שמעניין אתכם? תנסו, מקסימום הבנתם שזה לא הכיוון? אז תנסו כיוון אחר, העיקר ניסיתם שזה גם מאוד חשוב, התחושת פספוס היא תחושה לא נעימה".

 

תודה למנחי התכנית האלופים: תמיר זווילי, גילי כהן, גיל גרשלר, דורית סלינגר, יואב בן אור ואייל בן שלוש.