דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

הכנס השנתי להשמת שמאי מקרקעין

כשאקדמיה ופרקטיקה נפגשות

הכנס נערך זו השנה השניה בהובלת המרכז לפיתוח קריירה וסגל בית הספר לכלכלה, ומשך אליו את כל משרדי השמאות המובילים בענף שרובם ככולם מעוניינים בגיוס לשורותיהם של מתמחים ושמאים טובים ובעלי מוטיבציה.

בכינוס השתתפו כ- 200 איש והתקבצו אליו תלמידות ותלמידי שנים ב' ו ג' במסלול שמאות ובמסלול נדל"ן, וכן בוגרי המסלול, ובשיאו אירוע השמה שכלל דוכנים עם נציגים של כ- 25 משרדי שמאות וליווי פיננסי מהמובילים במשק, אשר ריאיינו עשרות סטודנטים וסטודנטיות. מרגש היה לגלות כי בחלק מדוכני המשרדים היו נציגים עובדי המשרד אשר נקלטו אליו בכינוס שנערך בשנה שעברה.

הכנס נפתח בברכות קצרות של פרופ' גדי יעקובי דיקן בית הספר לכלכלה, ושל טובית גל ראשת תחום פיננסים במרכז לפיתוח קריירה, ולאחר מכן התקיים פאנל מקצועי שנושאו:"שמאי המקרקעין כשומר סף בכולם נדל"ן תנודתי".

את הפאנל הנחה טל אלדרוטי, לשעבר השמאי הממשלתי הראשי וכיום ראש ההתמחות בשמאות מקרקעין במכללה, והשתתפו בו: הגב' נחמה בוגין- יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, עו"ד זיו יעקובי – מנכ"ל קבוצת אקרו נדל"ן, מר רון מזור–השמאי הראשי היוצא של בנק לאומי, עו"ד מיכל מגידו–סמנכ"ל חב' איילון מימון מקבוצת איילון ביטוח.

טל אלדרוטי, ראש ההתמחות בשמאות מקרקעין: "לצד היעילות שבריכוז כל הגורמים המעורבים במקום אחד, המפגשים הללו בין בכירי התעשיה לפרחי השמאות הם בהחלט מרגשים. אני שמח לחזות בפירות שהם מולידים. עצם העובדה שבכירי הענף בחרו להשתתף בכינוס הזה מעיד על החשיבות הרבה שהם מייחסים לגיוס משאב אנושי איכותי ומקצועי, ויודעים שהם יוכלו למצוא אותו כאן אצלנו. זהו בהחלט החיבור החשוב בין האקדמיה לפרקטיקה אליו אנו מכוונים".

יואב שיינקין, שמאי מקרקעין, שותף במשרד "ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות': "האירוע שאתם מארגנים כאן שכבר הפך למסורת מבורכת, הוא חשוב מאין כמוהו ומעלה על פסים סדורים ומקצועיים את כל נושא הגיוס וההשמה של אנשי מקצוע בתחום שמאות המקרקעין. אני כבר נרשם לכינוס הבא."