דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

טיפ מהמנטור - גבי ברויטמן

גבי ברויטמן, VP Digital Payments & Biz Dev at bit, מאמין שהמנטור לא אמור "לעשות את העבודה" בשביל המנטי אלא לשמש עבורו כיועץ

גבי ברויטמן, VP Digital Payments & Biz Dev at bit, הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים של המכללה למינהל. את הקריירה שלו התחיל בעולמות התמיכה: "העבודה הראשונה שלי היתה באינטרנט זהב שהיתה ספקית האינטרנט הגדולה בישראל בזמנו", הוא מספר, "משם המשכתי לסטארט-אפ קטן בו ניהלתי את תחום ה-Professional Services וגם עשיתי רהלוקיישן לארה"ב ל-3 שנים".
הסטארט-אפ גדל ולבסוף נמכר ל-AT&T, וגבי עבר לאתגר הבא והקים חברה שהביאה את Salesforce לישראל, בה שימש כ-COO במשך כמה שנים. בהמשך, חבר ל-3 יזמים נוספים ויחד הם הקימו חברת סטארט-אפ נוספת. "לפני כמה שנים נכנסתי לעולם הפיננסי עם התמחות ספציפית בתחום ה- Paytech", הוא מספר, "אחרי תפקיד של סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Colu, עברתי ל-bit לתפקיד הנוכחי".

למה אתה כאן?

"כבר כמה שנים שאני מנטור במסגרות פורמאליות ולא פורמאליות. אני אוהב ללוות אנשים בדרכם המקצועית והאישית ונהנה לתרום מהידע והניסיון שלי. אני מאמין שלכל אחד יש מה לתת ומי שיכול לתת, מחובתו לתת לאחרים - ככה מייצרים חברה בריאה ומוצלחת יותר. שמחתי מאוד וגם הוחמאתי מהפנייה של ליאור להצטרף לתוכנית. החלטתי להצטרף כדי לתת לבוגרים את מה שבמבט לאחור היה חסר לי בשנים הראשונות - ליווי והכוונה מקצועית ואישית".

עצות טובות שקיבלת במהלך הקריירה?

"היו לי דוגמאות ניהוליות טובות לאורך הקריירה מהן למדתי לא לחשוש מהאצלת סמכויות כי ככה מכפילים כוח; לנהל עם תקיפות אבל גם עם הבנה וחמלה של העובד כי כולנו בני אדם, ולחתור למטרה".

ומה עוד?

"הלכתי על גחלים. זה נתן לי להבין שאפשר להתגבר על הרבה פחדים שיש לנו עמוק בתוכנו ועזר לי לקבל החלטות בהמשך הקריירה".

הטיפים של גבי לפיתוח קריירה בעולם משתנה ודינמי:

  1. קבעו מטרות ויעדים ברורים לכל תקופה (חודש, רבעון, שנה וכו'). 
  2. תהיו סקרנים - תרחיבו אופקים ואל תפסיקו ללמוד. 
  3. אל תפחדו - תאמינו בעצמכם גם ברגעים הקשים והמאתגרים. 
  4. צאו מדי פעם מאזורי הנוחות בכדי לגלות תכונות חדשות שלא ידעתם שהן קיימות. 
  5. אל תתביישו- אתם המוצר הטוב ביותר בשוק. דחפו את עצמכם קדימה בכל דרך אפשרית. 

לפרופיל הלינקדאין של גבי >