דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

"אם האנרגיות לא טובות - פשוט אל תהיו שם. לא בפוזיציה, לא בפרויקט, לא בתהליך"

מירב בנית אילוז, סמנכ"לית השיווק של נאוטיקה HOME, הגיעה לתכנית המנטורים לגמרי במקרה, ואחרי שיחת טלפון אחת הבינה שהיא במקום הנכון

מירב בנית אילוז, בוגרת התואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ומימון של המכללה למינהל, הספיקה למלא תפקידים בכירים כשכירה בתחום השיווק וגם להשתפשף בעצמאות.

את דרכה המקצועית החלה כתקציבאית במשרד הפרסום אדלר חומסקי, ולאחר מכן ניהלה עסק עצמאי בתחום הספורט "שלימד אותי הרבה על לעשות הכל מהכל ולבד", היא אומרת. בהמשך מונתה למנהלת השיווק של דלתא, ומשם עברה לתפקיד מנהלת השיווק והאיקומרס של קסטרו. בתפקידה הנוכחי היא סמנכ"לית השיווק של נאוטיקה HOME. "זה מותג חדש שמושק בפעם הראשונה במדינת ישראל ולאחר מכן 'יועתק' לזכיינים אחרים בעולם. קיבלנו זיכיון עולמי לפתוח אתר וחנויות קונספט, ואנחנו נהיה הסמן הימני לכל שאר הזכיינים. זה מרגש ומאתגר", היא אומרת.

לתכנית המנטורינג Forward של המכללה היא הגיעה לגמרי במקרה, "ראיתי פוסט בנושא ובדיוק הייתי בנקודה כזו שהחלטתי שאני רוצה לתת מעצמי ולהתנסות בדברים חדשים", היא מספרת, " אחרי שיחה אחת עם ליאור, מנהלת התכנית, הבנתי שזה בדיוק מה שחיפשתי ושמלבד הסיוע והתמיכה במנטי המהממת שלי, גם אני הולכת לקבל המון מהתהליך". לדבריה, תהליך הליווי שלה כולל התמודדויות עם סוגיות מקצועיות ואישיות. "אני מלווה אותה בהתמודדות עם דילמות פנים-ארגוניות שונות וגם בשאלה איך ולאן להתקדם".

 

מה העצה הטובה ביותר שקיבלת במהלך הקריירה שלך?

"הכל אישי, והכל אנרגטי. אם האנרגיות לא טובות - פשוט אל תהיו שם. לא בפוזיציה, לא בפרויקט, לא בתהליך. בחיים האישיים, כמו בקריירה, הדברים צריכים לזרום ואם הם לא - צריך להתקדם לדבר הבא".


מה עוזר לך להיות גרסה טובה יותר של עצמך?

"יוגה. זה פרק זמן מאוד מאוד מדוד ומצומצם שהוא רק שלי. זה פרק הזמן שבו אני הכי מתחדדת, חושבת, ובעיקר חוזרת ל-centre שלי בכל המובנים. ביוגה גם עולים לי הרעיונות הכי טובים".


תמליצי לנו על פודקאסט /ספר /בלוג טוב שנחשפת אליו לאחרונה

"קהילת b2c בפייסבוק. זו קהילה שמאגדת הרבה אנשים טובים וחכמים שמשתפים, שואלים ומתייעצים. אני לוקחת קצת כמעט מכל פוסט, ומערבבת לעצמי לעוגה הפרטית שלי".