דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

ספריית הפודקאסטים

של בוגרות ובוגרי המסלול

פודקאסט "גג15"- לחצו להאזנה

רן סימון, ביחד עם נדב גארב הקימו, עוד כשהיו סטודנטים במכללה, פודקאסט במסגרת מועדון הפודקאסט של המסלול האקדמי.
הפודקאסט מכיל שלל נושאים וידע כללי ומציע את כל המידע שרוצים לשמוע, מסונן ומזוקק. כל מה שתרצו לדעת על נושא מסויים, מספיק בשביל "נושא שיחה".

למידע נוסף

פודקאסט "הגורם האנושי"- לחצו להאזנה

הפודקאסט בהובלתם של ג'ני, סטודנטית למנהל עסקים ופיתוח עסקי בינלאומי וגיל, בוגר המכללה, משפטן המתמחה בתחום זכויות יוצרים ושותף בהקמת הפודקאסט. דרך הפודקאסט נבין יחד כיצד נטוורקינג וקשרים בינאישיים תורמים ליצירת חותם בסביבה המקצועית.

למידע נוסף

ביטוח לעסקים קטנים - לחצו להאזנה

בוגר הפקולטה למשפטים אביתר עמירה, מסביר ומדגים את כל הדברים הרלבנטיים לבעל עסק לפני שהוא קונה ביטוח לעסק שלו (ביטוח רכוש, צד ג׳ וכו׳) על מנת לצמצם את פערי המידע והידע שלהם אל מול חברות וסוכני הביטוח.
לפודקאסט מתראיינים מומחים בתחומים שונים הקשורים לביטוח, למשל, ד״ר רון אבני, מומחה לרעידות אדמה ועוד.

למידע נוסף

פודקאסט "Market Trip" - לחצו להאזנה

הפודקאסט בהובלתם של תומר צוקר, בוגר המכללה לתואר ראשון ושני במנהל עסקים, ואייל מרכוס עוסק בשיווק, יזמות, אנשים ועוד.
הפורמט הייחודי של Market Trip בנוי כמסלול שנע בין תחנות שונות, כאשר בכל תחנה (כלומר בכל פרק) הנושא הנבחר מוצג מזווית אחרת וייחודית. המסע הראשון של Market Trip כולל ארבעה פרקים ועוסק במשבר התעסוקה תוך התמקדות בתחום מיתוג המעסיק.

למידע נוסף

פודקאסט "עושים חיים"- לחצו להאזנה

יוצרים: אבי כחלון ושגב צימרמן -סטודנטים למשפטים ומנהל עסקים.

הפודקאסט היחיד שנותן לכם כלים פרקטיים להגשמה עצמית מכיוון אחר. בכל פרק מתארחת אוטוריטה מעולם תוכן שונה, מביניהם תוכלו למצוא: מדריכת הורים, מדרכי NLP, מאמן מנטלי, מנטורים, דוקטורים מאקדמיה, ספורטאים בכירים ופעילים חברתיים.

למידע נוסף

"הון ומיקרופון" - לחצו להאזנה

פודקאסט של רימון חייט, כלכלן בעל תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למינהל, העוסק בצמיחה כלכלית משפחתית. בפרקי הפודקאסט יש שילוב בין המלצות בנושאי קבלת החלטות כלכליות שאנו נדרשים להן ובין האופן בו כדאי להעביר חינוך פיננסי לילדים שלנו.

למידע נוסף

"מה בתפקיד" - לחצו להאזנה

הפודקאסט של בוגרת בית הספר למינהל עסקים - אביגיל לוין, מנגיש לכלל האוכלוסיה תפקידים לא טכנולוגים בהייטק המביאים גיוון בתעשייה.

למידע נוסף

״שיעור מוחות״ - לחצו להזאנה

פרויקט בוגר בי"ס לעיצוב, חדשנות ויזמות אסף פרל ברשדסקי העוסק בחשיבה יצירתית וחדשנות בעולם החדש. במסגרת הסטודיו שלו לחדשנות :seagull innovation studio . בפודקאסט מתארחים בעלי מקצוע מכל מיני תחומים שמשתמשים בחשיבה יצירתית כחלק מארגז הכלים שלהם.

למידע נוסף

פודקאסט "זברונס" - לחצו להאזנה

בוגר בי"ס לתקשורת ניר זברו, נולד מתוך רצון לפגוש אנשים מרתקים, יזמים, יוצרים, ועוד. בכל פרק נשמע מהאורחים על המסע שלהם, על הצלחה וכישלון, נקבל כמה תובנות ונצא קצת יותר חכמים.

למידע נוסף