• מועדון הנדל"ן

  מועדוני אגודת הסטודנטים | המסלול האקדמי המכללה למינהל
 • מועדון הנדל"ן

  כמה זמן המועדון פעיל:
  המועדון הוקם לפני 3 שנים ופועל במסגרת הליווי האקדמי של בית הספר לכלכלה.

  מה המטרה שלשמה הוקם:
  מטרת המועדון היא להקנות לסטודנטים בעלי זיקה לתחום כלים וידע על מנת להכשירם להיות דור העתיד של יזמי הנדל"ן במדינת ישראל. זאת, באמצעות העשרה, חשיפה לפרקטיקה ויצירת קשרים עסקיים, מתוך אמונה שפעילות זו תוביל לשינוי ערכי חיובי בענף הנדל"ן בישראל.

  מה עושים שם בתכל'ס:
  חברי המועדון נפגשים אחת לשבוע כאשר כל מפגש נמשך כ-3 שעות. המפגשים כוללים הרצאות במגוון הנושאים הנוגעים לתחום הנדל"ן ממיטב המרצים והמומחים בארץ. חלק מההרצאות פתוחות גם לקהל הרחב.
  כמו כן, חברי המועדון מתמחים בחברות שונות בתחום הנדל"ן, וזוכים להתנסות מעשית בהיבטים השונים הקשורים לתחום. ההתמחות כוללת 3 מפגשים של 3 שעות כל אחד.
  בין החברות בהן מתמחים חברי המועדון: חברת נדל"ן נדל"ן העוסקת בשיווק פרויקטים, גינדי, משרד עו"ד כספי ושות', חברת שיכון בינוי, ולצדו של אייל אוכמן, מנכ"ל התחדשות עירונית.

  אקסטרות:
  החברים במועדון נחשפים להרצאות העשרה במגוון רחב של נושאים אותם מעבירים בכירי התחום. כך, התקיימה הרצאה על ההיבטים השונים של תמ"א 38, הרצאה על תחום שמאות המקרקעין, הרצאה של השמאי הממשלתי הראשי טל אלדרוטי ועוד. כמו כן, משתלבים בהרצאות סטודנטים העוסקים בתחומי הנדל"ן, בין אם מדובר בבנייה ירוקה, נדל"ן מניב, נדל"ן בשוק ההון ועוד.
  בנוסף, חברי המועדון יוצאים לסיורים ואירועים שונים. כך, השתתפו חברי המועדון בסיור בסינמה סיטי עם בעלי המתחם, סיור באתר בנייה של תמ"א 38 והשתתפו בוועידות הנדל"ן של "כלכליסט" ושל "גלובס". כמו כן יזם המועדון אירוע "נדל"ן על הבר" בו חברת SDB הסבירה על נדל"ן מעבר לים.

  מה זה ייתן לי?
  לתחום הנדל"ן השפעה על חיי היום-יום של כולם והוא כולל היבטים רבים שהבנה בהם יכולה לסייע רבות לכל אחד ואחת. ההשתתפות במועדון נותנת לסטודנט ידע כך שלא יעשה טעויות ולא ייפול למלכודות. כמו כן, בסוף השנה מקבלים תעודת השתתפות.

  מועדון הנדל"ן
צפייה בסרטון

מועדון הנדל"ן

מועדון הנדל"ן מקנה לסטודנטים בעלי זיקה לתחום כלים וידע על מנת להכשירם להיות דור העתיד של יזמי הנדל"ן במדינת ישראל. זאת, באמצעות העשרה, חשיפה לפרקטיקה ויצירת קשרים עסקיים, מתוך אמונה שפעילות זו תוביל לשינוי ערכי חיובי בענף הנדל"ן בישראל.

/