דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
 • 17/06/2022
 • 08:30
 • בניין יג' 10

הפקולטה למנהל עסקים מתכבדת להזמינכם.ן ליום ייחודי שכולו סדנאות חמות בתחומי הניהול

לו"ז:

08:30 - התכנסות

09:00-10:00 - הרצאה מרכזית

10:15-11:30 - סדנאות חלק א'

12:00-13:15 - סדנאות חלק ב'

 

*כל סטודנט.ית יכול.ה לבחור 2 סדנאות סה"כ (אחת מחלק א' ואחת מחלק ב')

*טופס ההרשמה לסדנאות בסוף העמוד


הרצאה מרכזית

 • גב' עינת נמש

  מנהלת פעילות ישראל ב Google.
  בוגרת תואר ראשון ושני במנהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל.

סדנאות חלק א'

 • סדנת מיינדפולנס

  ההרשמה נסגרה!
  מיינדפולנס הוא תרגול אורח חיים שמאפשר לנו ריכוז ושלווה, הכרות עצמית, חופש בחירה ושינוי.
  אלפי חברות עסקיות, מוסדות לימוד ובריאות ברחבי העולם מלמדים ומשלבים מיינדפולנס הן בקרב עובדי הארגון, והן בהקשר התנהלות הארגון עם הקהילה והסביבה. כך מפתחים יכולות ארגוניות שמטיבות גם עם הסביבה. משתתפי הסדנה יקבלו הסבר מה זה מיינדפולנס, מה הקשר בין מיינדפולנס ובודהיזם, מה היתרון של ארגונים ומנהלים שמשלבים מיינדפולנס בארגון ובעיקר יתרגלו תרגילים חווייתיים מדרך המיינדפולנס כך שיוכלו להתחיל להנות מהם בחיים האישיים.
  מרצה- זיו סגל, מורה בכיר למדיטציה ומיינדפולנס מעביר קורסים, סדנאות וריטריטים לתלמידים ברחבי ישראל ובחו״ל, זאת במקביל לעבודתו האקדמית והמקצועית בשוק ההון - וול סטריט.
 • חדר כושר לאושר

  הפסיכולוגיה החיובית, הולכת ותופסת תאוצה, ככלי לשיפור איכות בכל מרחב בחיינו. האם אושר הוא עניין גנטי? או אולי זו הסביבה שקובעת את מידת האושר? מחקרים מראים, כי חלק ניכר מרמת האושר בחיינו, נתון בידנו ונקבע באמצעות פעולות יזומות שאנו מבצעים, במטרה להיות מאושרים יותר. אז מהן אותן הפעולות שניתן לבצע, על מנת למקסם את האושר שאנו ראויים לו כל כך? מפגש "חדר כושר לאושר" מציע כלים פרקטיים ומבוססי מחקר, על מנת להתחיל ולאמן את השרירים החשובים ביותר בחיינו.
  מרצה- רועי תירם
 • סדנת פינטק

  פינטק מעצב צעד אחר צעד את עתיד העולמות הפיננסים. החל מכניסת שחקנים חדשים לשוק, בין אם סטארטאפים שקמו כדי לאתגר את המערכת הבנקאית, ובין אם דרך ענקיות הטכנולוגיה שמציעות שירותים פיננסיים.
  הפרדיגמות הבסיסיות ביותר מוגדרות כעת מחדש - מהו כסף? מי יכול ליצר אותו? האם ביטקוין אכן יכול להוות מטבע תשלום? האם כסף דיגיטלי שמייצרות המדינות יכול להוות תחליף? כיצד הבנקים מתמודדים עם המתרחש? ואיך יראה האקוסיסטם הפיננסי שמתהווה?
  מרצה- מירב הראל

סדנאות חלק ב'

 • סדנת NFT

  הכותרות בנושאי NFT לא פוסקות, ונראה שכל ארגון וסלבריטי עסוקים בתחום. האם מדובר בטרנד חולף? מה מאפשרת הטכנולוגיה? האם יכול להיות שעתיד הבעלות על רכוש גם הוא ייושם ע"י מטבעות דיגיטליים מסוגים שונים?
  בסדנה נבין את נושא ה - NFT נכיר את היישומים המובילים שלנו, נכיר את סוגי ה NFT הקיימים , ונבחן יחד מה יכולים להיות היישומים שלו בהמשך.
  מרצה- מירב הראל
 • סדנת פודקאסט

  מי מאיתנו לא היה רוצה לדבר למיקרופון, להביע עמדה, לעניין ולארח אנשים מרתקים. חולמים לייצר קהל מאזינים שיבחר להאזין לתוכנית שלכם? בואו ללמוד איך הופכים רעיון לפודקאסט שאנשים ממש יירצו להאזין לו .
  מטרת הסדנה לאפשר לכל אחד ואחת להפוך את עולמות התוכן האישיים והאהובים לפודקאסטים רדיופונים מגובשים היטב. תקבלו כלים הכרחיים ליצירת פודקאסט מקצועי ואיכותי . בסדנה נחשף לפודקאסטים מהארץ ומהעולם, כאלו שעשו מהפכה בעולם הרדיו, העיתונות והדוקו. כל אחד ממשתפי הסדנה יוכל להוריד אפליקציה מומלצת ולהקליט את הפתיח של הפודקאסט , או להציג את המרואיין שלו.
  מרצה- נתלי רוגל, בעלת עשר שנות ניסיון בשיווק, מיתוג, פיתוח מותגים, יצירת שיתופי פעולה ליזמויות דיגיטליות. מגישה ועורכת את תכנית הרדיו והפודקאסט "חיות בדיגיטל" – פודקאסט על החיים הדיגיטליים של כולנו – זוכת פודקאסט השנה בשנים 2020-2021 על ידי מגזין גיק טיים . מגישה ועורכת את תוכנית הרדיו והפודקאסט "כישלון מפואר" ברדיו הבינתחומי.
 • לרקוד עם הדיקן

  פרופ' תמר אלמור ורפאל פליישמן ("רוקדים עם כוכבים"), יאפשרו לכם.ן להתנסות בריקודים סלוניים תוך כדי הבנה ראשונית מהו הקשר בין ריקודים סלוניים לבין עקרונות הניהול. בסדנה זו נשלב בין הרצאה לבין התנסות ראשונית בהיבטים שונים של ריקודים סלוניים, כולל בניית אמון, עבודת צוות, ביטחון עצמי, הופעה בפני קהל ועוד. נסביר ונדגים כיצד עקרונות אלו רלוונטיים לריקוד ולניהול כאחד. במהלך הסדנה קיימת אפשרות להתנסות בריקוד ובצעדים בסיסיים.
  מרצה- פרופ' תמר אלמור