דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
 • 30/12/2022
 • 08:30
 • אודיטוריום

הפקולטה למנהל עסקים מתכבדת להזמינכם ליום ייחודי שכולו סדנאות חמות בתחומי הניהול

לו"ז:

08:30 - התכנסות

09:00-10:00 - הרצאה מרכזית

10:15-11:30 - סדנאות חלק א'

12:00-13:15 - סדנאות חלק ב'

 

*כל סטודנט.ית חייב.ת לבחור 2 סדנאות סה"כ (אחת מחלק א' ואחת מחלק ב')

*טופס ההרשמה לסדנאות בסוף העמוד


הרצאה מרכזית

 • מר נועם גרשוני

  "מהקופסה השחורה למדליית זהב | איך מייצרים ניצחונות״
  נועם מגיע אלינו עם סיפור המסע הלא יאומן שלו – טייס חיל האוויר לשעבר, שנפצע אנושות בהתרסקות מסוקים והפך לאלוף אולימפי שמהווה כיום השראה לעשרות אלפי אנשים ברחבי העולם, בהרצאה חוצת מסכים וגבולות אנושיים, חוסר ודאות, משברים, שגרה שמתהפכת
  אחרי שנה משובשת – כולנו צריכים קצת תקווה.
  זה לא סיפור על קושי, זה סיפור על פרופורציות, שכל אדם צריך לשמוע. זה סיפור שמוכיח שניתן למתוח את הגבולות האנושיים אל רף כמעט בלתי אנושי. בתום המפגש מעורר ההשראה הזה, תקבלו פרשנות חדשה לגמרי למושג בלתי אפשרי.

סדנאות חלק א'

 • מיתוג ושיווק עצמי

  מיתוג ושיווק עצמי - אסטרטגיות מנצחות מעולמות הפסיכולוגיה והעסקים להצלחה בקריירה שלך!
  "עשית ולא שיתפת, הרי שזה כאילו שלא עשית. בעולם שבו כולם משווקים את עצמם - רק מי שיידע לשווק את עצמו יתקדם". לא מספיק להיות בוגר.ת MBA כדי שתהיה לך קריירה מוצלחת, כי המעסיקים מחפשים להעסיק מנהלים מוצלחים שהם מותגים". ממש כמו מיתוג של מוצרי צריכה, חשוב שתכירו בערך המוסף שלכם בשוק העבודה – את.ה המותג! בואו לקבל כלים פרקטיים על מנת לבנות את המותג שלכם בעולם הקריירה – ולהוציא את הכוכב שבכם! בהרצאה חוויתית נלמד על דרכים למצב את עצמך כמנהל.ת וכמנהיג.ה וכך למנף הזדמנויות תעסוקתיות שיקדמו אותך בקריירה. מההרצאה הזו נצא עם תכנית פעולה - איך להפוך להיות כוכב בתחומך - ולשווק בהצלחה את העסק הזה שקוראים לו "אני"!
  מרצה - ד"ר ענת לוי -רז פסיכולוגית קוגניטיבית ומאמנת עסקית.
 • כוח ההשפעה של שפת הגוף

  מיומנויות בתקשורת יעניקו למשתתפים ארגז כלים, שיאפשר לייצר יתרון משמעותי בתקשורת הבינאישית. נלמד "לשמוע" דרך העיניים. המשתתפים יקבלו "משקפיים" המסייעים בזיהוי חולשות וחוזקות בתקשורת הבינאישית. נחדד את ההבנה כי אנו היחידים שיכולים ללמד אחרים כיצד להתייחס אלינו וכי לשפת הגוף שלנו יש תפקיד מכריע בכך. יינתנו שפע של דוגמאות שניתן יהיה ליישמן ביעילות מיידית וכן יודגשו נקודות שיהוו עזרה לניהול פגישות ופרזנטציות באופן המיטבי והיעיל ביותר.
  מרצה- דורית עוזיאל, מומחית למיומנויות בתקשורת
 • סדנת מיינדפולנס

  מיינדפולנס הוא תרגול ואורח חיים שמאפשר לנו ריכוז ושלווה, הכרות עצמית, חופש בחירה ושינוי. אלפי חברות עסקיות ומוסדות לימוד ובריאות ברחבי העולם מלמדים ומשלבים מיינדפולנס הן בקרב עובדי הארגון והן בהקשר ההתנהלות של הארגון עם הקהילה והסביבה. כך מפחיתים רוע ארגוני, נעשים ארגון מיטיב ומשפרים גם את השורה התחתונה. משתתפי הסדנה יקבלו הסבר על מיינדפולנס, מה הקשר בין מיינדפולנס ובודהיזם, מה היתרון של ארגונים ומנהלים שמשלבים מיינדפולנס בארגון ובעיקר יתרגלו תרגילים חוויתיים מדרך המיינדפולנס כך שיוכלו להתחיל להנות מהם בחיים האישיים.
  ניתן להביא כרית מדיטציה. לא נדרש ידע מוקדם.
  מרצה- זיו סגל, מורה בכיר למדיטציה ומיינדפולנס מעביר קורסים, סדנאות וריטריטים לתלמידים ברחבי ישראל ובחו״ל, זאת במקביל לעבודתו האקדמית והמקצועית בשוק ההון - וול סטריט.
 • נדל"ן- טאבו או תב״ע?

  עולם הנדל״ן הופך מורכב ומרובה משתנים, יחד עם זאת המידע הופך לנגיש עבורנו. שימוש נכון במידע הקיים יכול ליצור עבורנו הזדמנויות נגישות שבעבר היו לנחלת אנשי המקצוע. במהלך הסדנה נלמד על מושגי יסוד בתחום הנדל״ן, נבחן כדאיות של עסקת מקרקעין תוך התבססות על נתונים הזמינים לכולנו. מטרת הסדנה הינה הצגת כלים בסיסיים לאיתור מידע רלוונטי, טרם קבלת החלטת השקעה.
  מרצה- עומר סגול, שמאי מקרקעין
 • תורת המשחקים

  אינטראקציה בין פרטים וקבוצות - מצב שבו החלטה ניהולית או עסקית שמתקבלת משפיעה בדרך של היזון חוזר על התוצאה הסופית, מתקיימת תדיר בניהול בכלל, לאור ההשפעות המגוונות על חלקים שונים בארגון.
  ידיעת השלכותיה של אינטראקציה זו, מיפוי נאות שלה והתייחסות למשמעות ארוכת הטווח העולה ממנה, היא כלי חיוני בקבלת החלטות ניהוליות בסביבה הכלכלית המודרנית, והיא מתחזקת בעידן המדיה הדיגיטלית והתהודה המתקבלת כתוצאה מהחלטות אלו.
  בסדנה נציג ונדגים היבטים נבחרים של תורת המשחקים ליישומים רלוונטיים בתחום, ונספק מסגרת מושגית למיפוי החלטות מורכבות ברמה הניהולית, בהשתתפות פעילה של הנוכחות והנוכחים.
  מרצה- רו״ח שי צבאן, מומחה בהערכות שווי חברות וחוקר בתחום קבלת החלטות פיננסיות.
 • סדנת Talk like TED

  דיבור בפני קהל שימושי בכל תחומי החיים: אישי ומקצועי. להיות דובר ציבורי יעיל, יכול להאיץ את הקריירה שלך, להצמיח את העסק שלך, ובמיוחד לשפר את איכות חייך. מהצעות עסקיות בפגישות עבודה ועד הרצאות טד, מיומנויות דיבור מול קהל בטוחות ונלהבות ומיומנויות תקשורת בעל פה, באופן כללי, יכולות להביא אותך רחוק. ללא קשר לגודל הקהל שלך, כישורי התקשורת שלך צריכים להיות ברמה הגבוהה ביותר כדי לעורר השראה באנשים. לכן, אם מעניין אתכם דיבור בפני קהל ותרצו לחדד את כישוריכם, הצטרפו לסדנה זו וקבלו מבט מאחורי הקלעים על האופן שבו TED מכינה את הדוברים שלה.
  מרצה- שמעון פקר, מנהל תוכניות בינלאומיות
 • התמודדות עם מתקפות סייבר

  רבים מאירועי הסייבר כיום הם תולדה של חולשת הגורם האנושי; ביצוע מתקפות "דיוג" ושלל מניפולציות עלינו משתמשי האינטרנט, על מנת שנמסור לתוקפים מיידעים ערכיים שונים ובכללם פרטי אשראי, זהות ואף סיסמאות גישה. מתקפות אלו מהוות אתגר עבור מומחי אבטחת מידע הואיל ואלו מנצלות כשלים התנהגותיים ולא בהכרח כשליים טכנולוגיים. לפיכך אלו עלולות ואכן תוקפות כל משתמש קצה, גם ובעיקר אלו חסרי הידע הטכנולוגי. כיצד ביכולתנו להתמודד עם סוג זה של מתקפות? על מנת להעלות את מודעות המשתמשים והעובדים בארגון ועל ידי כך לצמצם את הסיכון שיפלו קורבן למתקפות ומניפולציות אלו.
  מרצה- ד"ר טל פבל, חוקר ומרצה על שחקנים, איומים, קונפליקטים ומלחמות במרחב הסייבר.

סדנאות חלק ב'

 • סדנת פודקאסט

  מי מאיתנו לא היה רוצה לדבר למיקרופון, להביע עמדה, לעניין, לארח אנשים מרתקים. חולמים לייצר קהל מאזינים שיבחר להאזין לתכנית שלכם? בואו ללמוד איך הופכים רעיון לפודקאסט שאנשים ממש יירצו להאזין לו.
  מטרת הסדנה לאפשר לכל אחד ואחת להפוך את עולמות התוכן האישיים והאהובים לפודקאסטים רדיופונים מגובשים היטב. תקבלו כלים הכרחיים ליצירת פודקאסט מקצועי ואיכותי. נחשף לפודקאסטים מהארץ ומהעולם, כאלו שעשו מהפכה בעולם הרדיו, העיתונות והדוקו. הסכתים ששינו את המציאות, מ-serial ועד לגראז' שבו התראיין אובמה ל-wtf של מארק מארון. כל אחד ממשתפי הסדנה יוכל להוריד אפליקציה מומלצת ולהקליט את הפתיח של הפודקאסט, או להציג את המרואיין שלו.
  מרצה- נתלי רוגל, בעלת עשר שנות ניסיון בשיווק, מיתוג, פיתוח מותגים, יצירת שיתופי פעולה ליזמויות דיגיטליות. מגישה ועורכת את תכנית הרדיו והפודקאסט "חיות בדיגיטל" – פודקאסט על החיים הדיגיטליים של כולנו – זוכת פודקאסט השנה בשנים 2020-2021 על ידי מגזין גיק טיים . מגישה ועורכת את תוכנית הרדיו והפודקאסט "כישלון מפואר" ברדיו הבינתחומי.
 • אושר והצלחה

  אנו חיים בעידן בו אנו מחפשים את האושר ואת ההצלחה שמובילה לתחושת האושר. שניהם נחשבים היום ככלים חשובים לניהול אפקטיבי של צוותים בעבודה וגם לניהול העצמי והגשמת הפוטנציאל שטמון בכולנו.
  נדבר על שני הנושאים, הקשר ביניהם ותקבלו טיפים כיצד ניתן להשיג כל אחד מהם.
  מרצה- פרופ' תמר אלמור, דיקנית הפקולטה למנהל עסקים.
 • מהפכת הקריפטו

  טכנולוגיית הבלוקצ'יין חלחלה לחברה לאחר המשבר הפיננסי של 2008, עם לידתו של הביטקוין. ביטקוין פועל כארגון אוטונומי מבוזר כדי להקליט פעילויות עסקיות ולאחסן את הנתונים הללו בבלוק באמצעות תהליך כריית הוכחה לעבודה. טכנולוגיית הבלוקצ'יין הראתה מודל חדש ליצירת ערך, ואולי מסגרת מוסדית חדשה, המבוססת על אלגוריתמים, אשר נולדה גלובלית ומעבר לשליטתו של כל אדם, ארגון או מדינה. כאשר בלוקצ'יין חוצים גבולות ומשנים תצורות כלכליות, ייתכן שימליץ לעסקים בינלאומיים לשים לב ולחקור תחומי פיתוח נבחרים. מטרת ההרצאה היא לחקור את הקשרים בין טכנולוגיה/פרדיגמה חדשה זו לבין תיאוריה ופרקטיקה עסקית בינלאומית.
  מרצה- פרופ' אילן אלון
 • כוח ההשפעה של שפת הגוף

  מיומנויות בתקשורת יעניקו למשתתפים ארגז כלים, שיאפשר לייצר יתרון משמעותי בתקשורת הבינאישית. נלמד "לשמוע" דרך העיניים. המשתתפים יקבלו "משקפיים" המסייעים בזיהוי חולשות וחוזקות בתקשורת הבינאישית. נחדד את ההבנה כי אנו היחידים שיכולים ללמד אחרים כיצד להתייחס אלינו וכי לשפת הגוף שלנו יש תפקיד מכריע בכך. יינתנו שפע של דוגמאות שניתן יהיה ליישמן ביעילות מיידית וכן יודגשו נקודות שיהוו עזרה לניהול פגישות ופרזנטציות באופן המיטבי והיעיל ביותר.
  מרצה- דורית עוזיאל, מומחית למיומנויות בתקשורת
 • !INSPIRATION TO ACTION

  פרקטיקות ניהוליות מנצחות להנעת תהליכים ואנשים בארגון הגלובלי. הרצאה חוויתית שתעניק כלים פרקטיים לניהול, בהשראת תיאוריות מובילות מתחומי קבלת ההחלטות. בכמה הרצאות השראה כבר צפיתם ב-youtube , TED? כמה פעמים אמרתם לעצמכם "זה רעיון חזק", אך עדיין לא יצא לכם ליישם? בהרצאה קיצבית ומרתקת תקבלו כלים מנצחים להפוך כל השראה לתוצאה בניהול, תשמעו לקחים מפתיעים של דילמות ניהוליות והחלטות אמיצות שקיבל מנהל מנוסה שלקח ברצינות כל השראה כזו והפך אותה לזהב! וגם לכסף!
  מרצה- תומר אגוזי, מומחה בניהול מכירות והובלת אסטרטגיה עסקית גלובלית בחברות היי-טק בינלאומיות. בתפקידיו השונים תומר שם דגש על הוצאה לפועל של רעיונות ותהליכים חדשים ע"י הובלת הצוותים לתפוקה מקסימלית של יכולותיהם בעזרת חונכות והשראה.
  כיום, מכהן כמנהל יחידה עסקית בחברת Allot Ltd, בה הוא מיישם את משנתו הניהולית והאסטרטגית מהעולם העסקי וכן הצבאי כסא"ל במילואים.