התמחות במדעי הנתונים – Data Science

ההתמחות במדעי הנתונים – Data Science פועלת בתחום הצובר תאוצה והופכת את בוגריה למבוקשים בשוק התעסוקה
בית הספר למדעי המחשב - התמחות במערכות אינטרנטיות מתקדמות
ד"ר שי הורביץ, ראש ההתמחות: "למרות שזה תחום די חדש עברו תחתיי כבר לא מעט סטודנטים שמצאו עבודה במקצוע. אם בעבר היה התחום יותר אקדמי וקשור בעיקר למחקר, כיום אנו רואים את הדרישה שיש לו בתעשייה"

Data Science הוא תחום העוסק בהפקת משמעויות מנתונים גולמיים, המסייעות בקבלת החלטות עסקיות. התחום צבר תאוצה בשנים האחרונות, כהמשך ישיר לרעיונות ולכלים מתחומי ה Machine Learning וה- Big Data.

בעיות טיפוסיות בתחום: לדוגמא - בתחום הפיננסי, נרצה לקבל החלטות לגבי קניה או מכירה של מניות או אופציות בהתאם לנתונים שנצברו עד כה על התנהגות המניה.
כמו כן נרצה לאתר את הלקוח הבא העומד לנטוש את השירות שלנו, רגע לפני ולהציע לו הצעה אטרקטיבית.
נרצה גם לפרסם בצורה ממוקדת אם נוכל להבין מה מאפיין את כל אחד מהלקוחות, מה ניתן להציע לו בהתאם לאופיין ההתנהגות שלו בתקופה האחרונה.
נוכל לספק המלצות ללקוחות שרכשו מוצר זה עתה, על בסיס נתוני העבר של לקוחות בעלי דפוס התנהגות דומה. לפעמים מעניין אותנו לדעת כיצד ניתן לחלק את קהל הלקוחות שלנו למספר קבוצות בעלות תכונות דומות, ואף נרצה לזהות הונאות במערכת הסליקה של כרטיסי האשראי.

במהלך ההתמחות תקבלו את הכלים, השיטות והאלגוריתמים השונים אשר נועדו לפתור בעיות מסוג זה ואחרות, ותתנסו בכלים המובילים בתחום.

 

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום