מאבטחים את העתיד

בית הספר למדעי המחשב מציע מסלול התמחות באבטחה בסייבר המאפשר לבוגריו להכיר את מערכות האבטחה ואת מגוון יישומי הסקיוריטי המתקדמים ביותר
בית הספר למדעי המחשב המכללה למינהל
נתנאל גלרנטר, ראש ההתמחות באבטחה בסייבר: "ההתמחות נותנת לסטודנטים את כרטיס הכניסה לעולם הסקיוריטי, עולם שרבים נאלצים לרכוש לבד את הכישורים כדי להיכנס אליו"
וירוסים, האקרים ותוכנות זדוניות הפכו מילים שגורות בפינו. בעידן שבו מידע אישי ורגיש עלול להפוך בקלות לנחלת הכלל, אין פלא כי תחום אבטחת הסייבר הולך ותופס תאוצה. בבית הספר למדעי המחשב של המסלול האקדמי המכללה למינהל נענים לצרכי השוק ובמסגרת התמחות אבטחה בסייבר, מספקים לבוגרים את הכלים להשתלב בתחום זה.

לימודי אבטחה בסייבר במסגרת מסלול מדעי המחשב לתואר ראשון במכללה, מאפשר לכם גם קבלה לתואר שני יוקרתי במיוחד:
ניהול מערכות טכנולוגיה- קראו כאן פרטים נוספים.
 
[summary]בית הספר למדעי המחשב של המכללה מציג מערכת לימודים דינמית ומתחדשת.
תכנית הלימודים לתואר B.Sc. במדעי המחשב, מתעדכנת בהתאם לצרכי תעשיית ההיי-טק ודרישות האוניברסיטאות ללימודי התואר השני. במסגרת התואר, משתלבים הסטודנטים בהתמחויות ייחודיות, ביניהן כאמור אבטחה בסייבר.
"האתגר הגדול בתחום האבטחה בסייבר הוא בכך שמי שעוסק בסקיוריטי צריך להכיר היטב את המערכת, לפעמים יותר מאלה שפיתחו אותה", אומר נתנאל גלרנטר, ראש ההתמחות, "בסופו של דבר רוב ההתקפות מתרחשות בזכות ידע טכני גדול של ההאקר שמבצע את ההתקפה ויכול לנצל פרצות שהמפתחים הותירו". 
 
זוכים לתרגל יישומי אבטחה גם על אתרים אמיתיים
"רוב רובם של המתכנתים לא מבינים בסקיוריטי", מוסיף גלרנטר, "הם יודעים לפתח יישומים, אפליקציות ושירותים שאפשר לגשת אליהם דרך האינטרנט, אך לא בהכרח איך לאבטח אותם". מסיבות אלה עוברים כל הסטודנטים בבית הספר למדעי המחשב קורס הכשרה בסיסי בתחום האבטחה ורוכשים כלים כיצד לחסום חלק ניכר מההתקפות. "מי שממשיך הלאה בהתמחות אבטחה בסייבר", אומר גלרנטר, "לומד על דברים נושאים יותר מתקדמים ומשוכללים. בתחום הזה הדברים משתנים כל הזמן, כי יש כל הזמן טכנולוגיות חדשות ואשפי web שלומדים איך לפרוץ את האבטחה". 
במסגרת ההתמחות לומדים הסטודנטים הן את הצד התיאורטי של אבטחה בסייבר וגם מתרגלים את הנלמד בפועל, באמצעות קורס מעבדה מתקדמת במסגרתו זוכים הסטודנטים לתרגל יישומי אבטחה גם על אתרים אמיתיים . בסיומה של ההתמחות יוצאים הסטודנטים עם כלים ההופכים אותם לאטרקטיביים עבור חברות בתחום האבטחה בסייבר. "ההתמחות נותנת להם את כרטיס הכניסה לעולם הסקיוריטי, עולם שרבים נאלצים לרכוש לבד את הכישורים כדי להיכנס אליו", מוסיף גלרנטר. 

תכני הלימוד
ההתמחות באבטחה בסייבר מזמינה את הסטודנטים להכיר את מערכות האבטחה ואת מגוון יישומי הסקיוריטי המתקדמים ביותר. בהתמחות זו הסטודנטים מכירים לעומק את חזית הידע הטכנולוגי והאקדמי. הסטודנטים לומדים לבצע התקפות על אתרים רבים, כולל השתלטות על חשבונות שלהם.
הידע הנרכש בהתמחות זו הינו חשוב ושימושי ויהווה עבורכם יתרון גם אם אתם לא מתכונים לעבוד בתחום אבטחת המידע.
 
 
 

 

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

לפגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי רישום