דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

שותפים לדרך

כאן מתחיל המחר

חדשנות, פריצות דרך טכנולוגיות ומדעיות, קידמה וחשיבה משמעותית – אלה ערכי הליבה של המסלול האקדמי המכללה למינהל. כאן מתחיל המחר: בתוכניות לימודים רלוונטיות, שמכשירות את הסטודנטים לקצב השינויים המסחרר של עולם הטכנולוגיה והתעשייה. זה קורה מהר, ואנחנו מדביקים את הקצב.
אומרים שעולם האקדמיה הוא בועה. לא אצלנו. הסטודנטים שלנו יוצאים מוכנים למציאות שממתינה להם בחוץ. זה הערך שאנחנו מעניקים להם, בזכות הקשרים ההדוקים בין האקדמיה לכל זרועות התעשייה. הנוסחה פשוטה: אנחנו מנחילים ידע וסדר יום חדש, ועולם התעשייה סופג את הידע הזה על מנת להתקדם.

מידי שנה אנו יוצרים עשרות שיתופי פעולה מעוררי השראה עם צמרת התעשייה בישראל, שמציגים את הצרכים ואתגרים של הארגון, ואנו בשיתוף הסטודנטים וליווי של הסגל האקדמי והמנטורים מפתחים עבורם פתרונות יצירתיים ויישומיים שמתאימים בול לצרכיהם. עוד ועוד חברות מקבלות מענה והרחבת אופקי החשיבה במסגרת שיתופי פעולה, הכוללים האקתונים, פרויקטים סמסטריאליים ושנתיים, שילוב של סטודנטים בעבודה מעשית בחברות, השתתפות בכירי התעשייה בימי עיון וכנסים ושילובם כמנטורים לקהל הסטודנטים במכללה.. פרקטיקה היא מילת המפתח בחזון שלנו.