דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים
מכינת "שחקים" ייעודית למדעי המחשב / מדע הנתונים מיועדת למועמדים בעלי בגרות מלאה או מועמדים מעל גיל 30 ללא בגרות עם פוטנציאל לימודי גבוה, אשר נתוני ההשכלה שלהם אינם עומדים בתנאי הקבלה של הפקולטה. מעבר המכינה בהצלחה מאפשר קבלה ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב או במדע הנתונים.

*על מנת להתקבל למכינה, יש לעבור בהצלחה מבדק ייעודי של הפקולטה למדעי המחשב בטרם התחלת לימודי המכינה.

תאריכי המכינות:

1. מחזור מרץ - המכינה נמשכת כ-7 חודשים (לא כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 3 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות 08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אנגלית טרום בסיסי ב' ', 'אוריינות אקדמית', 'יסודות הכלכלה', 'חשיבה טכנולוגית' ו'מתמטיקה למנהל עסקים וכלכלה'. כמו כן, תלמידי המכינה נדרשים לעבור בנוסף מכינת הריענון במתמטיקה של הפקולטה למדעי המחשב, כאשר עד לפתיחת מכינה זו, התלמידים ילמדו את הקורס 'מתמטיקה למנהל עסקים וכלכלה', הנלמד במסגרת מכינת "שחקים", זאת על מנת לשפר את סיכוייהם לעבור בהצלחה את 'מכינת הריענון במתמטיקה' של הפקולטה למדעי המחשב. עם תחילת 'מכינת הריענון במתמטיקה' של הפקולטה למדעי המחשב, ימי הלימודים ישתנו ל- 4 ימים באמצע שבוע. 

2. מחזור יוני - המכינה נמשכת כ-4.5 חודשים (כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 4 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות 08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אנגלית טרום בסיסי ב' ', 'אוריינות אקדמית', 'חשיבה טכנולוגית', 'יסודות הכלכלה' ו'מכינת ריענון במתמטיקה'
של הפקולטה למדעי המחשב.

3. מחזור אוגוסט - המכינה נמשכת כ-3.5 חודשים (כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 4 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות 08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אוריינות אקדמית', 'חשיבה טכנולוגית' ו'מכינת ריענון במתמטיקה' של הפקולטה למדעי המחשב. 

תנאי המעבר:

ציון 80 לפחות ב'מכינת ריענון במתמטיקה', ביתר הקורסים ציון עובר (60 לפחות).

שכר לימוד:

4,950 ₪ ובנוסף, תשלום בסך 1000 ₪ עבור קורס אנגלית*.
*ציון 85 ומעלה, במבחן אמי"ר/ם או חלק האנגלית בפסיכומטרי, מקנה פטור מהקורס 'אנגלית טרום בסיסי' הנלמד במכינה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה תוכלו להשאיר פרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליכם.
*
ייתכנו שינויים בתאריכי המכינות, במערכת השעות, בתכנית הלימודים ובתנאי הקבלה.