דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

מכינת "שחקים" ייעודית לתואר דו חוגי

בניהול ומערכות מידע

מכינת "שחקים" ייעודית לתואר דו חוגי בניהול ומערכות מידע מיועדת למועמדים בעלי בגרות מלאה עם פוטנציאל לימודי גבוה, אשר נתוני ההשכלה שלהם אינם עומדים בתנאי הקבלה של הפקולטה למנהל עסקים. מעבר המכינה בהצלחה מאפשר קבלה ללימודי תואר ראשון דו חוגי בניהול ומערכות מידע.

תאריכי המכינות:

1 .מחזור מרץ - המכינה נמשכת כ-7 חודשים (לא כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 3 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות 08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אנגלית טרום בסיסי', 'אוריינות אקדמית', 'יסודות הכלכלה', 'חשיבה טכנולוגית' ו-'מתמטיקה למנהל עסקים וכלכלה'. כמו כן, תלמידי המכינה נדרשים ללמוד בנוסף 'מכינת ריענון במתמטיקה' בהיקף של 5 יח"ל, כאשר עד לפתיחת מכינה זו, התלמידים ילמדו את הקורס 'מתמטיקה למנהל עסקים וכלכלה', הנלמד במסגרת מכינת "שחקים", זאת על מנת לשפר את סיכוייהם לעבור בהצלחה את 'מכינת הריענון במתמטיקה'. עם תחילת 'מכינת הריענון במתמטיקה', ימי הלימודים ישתנו ל- 4 ימים באמצע שבוע.

2 .מחזור יוני - המכינה נשמכת כ-4.5 חודשים (כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 4 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות .08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אנגלית טרום בסיסי', 'אוריינות אקדמית', 'יסודות הכלכלה', 'חשיבה טכנולוגית' ו'מכינת ריענון במתמטיקה' בהיקף של 5 יח"ל.

3 .מחזור אוגוסט - המכינה נמשכת כ-3.5 חודשים (כולל תקופת בחינות), כאשר הלימודים הינם לימודי ערב המתפרשים על פני 4 ימים באמצע שבוע בין השעות 16:00-22:00 ויום ו' בין השעות 08:00-14:30.
הקורסים הנלמדים במחזור זה: 'אוריינות אקדמית', 'חשיבה טכנולוגית' ו'מכינת ריענון במתמטיקה' בהיקף של 5 יח"ל. 

תנאי קבלה:

  • בגרות מלאה בממוצע 80-99.4*.
  • 4/5 יחידות לימוד באנגלית בציון עובר.

תלמידים עם בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד בציון 80 או 5 יחידות לימוד בציון 70 נדרשים ללמוד את הקורס 'מתמטיקה למנהל עסקים וכלכלה' במסגרת מכינת "שחקים" בלבד (פטורים ממכינת ריענון במתמטיקה).

תנאי המעבר:
ציון 70 לפחות ב'מכינת ריענון במתמטיקה' ובקורס 'חשיבה טכנולוגית', ביתר הקורסים ציון עובר (60 לפחות).

*במחזור אוגוסט בלבד, יחולו תנאי הקבלה לעיל, למעט בקורסים 'יסודות הכלכלה' ואנגלית 'טרום בסיסי' שלא נלמדים במחזור זה.

שכר לימוד:

4,950 ₪ ובנוסף, תשלום בסך 1000 ₪ עבור קורס אנגלית*.
*ציון 85 ומעלה, במבחן אמי"ר/ם או חלק האנגלית בפסיכומטרי, מקנה פטור מקורס האנגלית הנלמד במכינה.


לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה תוכלו להשאיר פרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליכם.
ייתכנו שינויים בתאריכי המכינות, במערכת השעות, בתכנית הלימודים ובתנאי המעבר.