דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

בואו תהיו הגרסה הטובה ביותר של עצמכם

שיתופי פעולה ייחודיים עם התעשייה, מתחמי למידה חדשניים, שימוש בטכנולוגיות למידה מרחוק תוך התאמתן לצורך במפגשים פנים אל פנים – הם רק חלק מהתפיסה של המכללה למינהל המייצרת למידה אפקטיבית

במכללה למינהל, אנחנו מאמינים במשאב הכי יקר שלנו, הסטודנטים שלנו. אנחנו מאמינים ביכולות שלהם, בשאיפות הענקיות שלהם, בהתמדה ובהשקעה שלהם. המכללה למינהל היא "האקדמיה המעשית" המובילה בישראל, ובהיותנו כזו, אנו מחויבים להמשיך למלא תפקיד זה. 

מהי "אקדמיה מעשית?"

אקדמיה מעשית היא אקדמיה שמנגישה את ההשכלה הגבוהה לכולם תוך שילוב תכניות למידה היברידיות.

שיתופי פעולה ייחודיים עם התעשייה, מתחמי למידה חדשניים, מפגשים באווירה בלתי פורמלית עם בכירי המשק מתחומים שונים, אפשרות להתנסות בעבודה מעשית עוד בתקופת הלימודים ושילוב טכנולוגיות למידה מרחוק עם מפגשים פרונטליים - הם רק חלק מהתפיסה של המכללה למינהל המייצרת למידה אפקטיבית של אקדמיה מעשית. אנחנו, במסלול האקדמי המכללה למינהל, מאמינים כי אפשר - ורצוי - ללמוד אחרת.

איך תהיו הגרסה הטובה ביותר של עצמכם?

אנחנו יודעים שבכדי לממש שאיפות ולהגיע להשגת המטרות, אנחנו מחויבים לייצר עבורכם הזדמנויות ולפתוח בפניכם כמה שיותר דלתות לקריירה מצליחה. לכן, החלטנו להתחייב לעצמנו לקדם את הסטודנטים והבוגרים שלנו מהיום הראשון ללימודים - אז מעבר ללמידה האקדמית אנחנו כאן כדי לעזור לכם להתחבר, לייצר קשרים מקצועיים ולהעניק לכם במה בחברות המובילות במשק.

אז איך עושים את זה בפועל?

המסלול האקדמי מוביל, מיום הקמתו, תפיסה מאמינה בשילוב בין התיאוריה למעשה. במסגרת זו נעשים שיתופי פעולה מגוונים ורבים בבתי הספר השונים, המאפשרים לסטודנטים להתנסות בעבודה מעשית ולהכיר את הבכירים בתחומים בהם הם עשויים להשתלב בעתיד.

פיתחנו עבורכם תכניות לימוד חדשות, עם השקה לתחומים הכי רלוונטיים, חדשניים ומבוקשים בשוק התעסוקה ופתחנו לכלל הסטודנטים את האפשרות ללמוד מגוון קורסי בחירה בתחומים הכי רלוונטיים לשוק התעסוקה.

אי אפשר שלא לדבר על חללי הלמידה המעוצבים, אנחנו במסלול האקדמי שמים דגש רב על התאמת הסביבה הפיזית לצרכי הסטודנטים, לכן פיתחו בבתי הספר השונים חללי למידה מעוצבים. כך, עיצבו בבית הספר לתקשורת חדר חשיבה שמיועד לסייע לתהליך החשיבה היצירתי. כמו כן, בבית הספר למינהל עסקים מפעילים HUB למידה – מתחמים צבעוניים ופתוחים בהם יכולים הסטודנטים להיפגש לצרכים חברתיים או לימודיים.

ואיך מכינים אתכם לעולם העבודה?

כדי לספק לבוגרים של המסלול יתרון תחרותי בשוק התעסוקה, אנו מקפידים החל מיום הלימודים הראשון לאפשר לסטודנטים לייצר תוצרים מוחשיים שיוכלו לשמש אותם כתיק עבודות בבואם לחפש עבודה.

  • מגוון הסדנאות והפרויקטים בהם יכולים הסטודנטים להשתתף הוא רב ומגוון, כאשר בכל אחת ממסגרות אלו מייצרים הסטודנטים פרויקטים המשקפים את יכולתיהם. במסגרת ההאקתונים גופים מובילים מציגים בפני הסטודנטים בריפים שונים, ואלו מייצרים עבורם פתרונות יצירתיים. 
  • התנסות מעשית בחברות מובילות, הקשר ההדוק עם התעשייה בא לידי ביטוי גם באפשרות להשתלב בעבודה מעשית בארגונים שונים במהלך התואר. פרויקט ה- Internship במסגרתו סטודנטים מבתי הספר והפקולטות השונות מתמחים בחברות מובילות במשק, לצד ליווי צמוד מטעם החברות עצמן. 

בקמפוס המכללה פועל המרכז לפיתוח קריירה, שמלווה את הסטודנטים והסטודנטיות במהלך לימודיהם ועם הפיכתם לבוגרים ובוגרות, עם יועצי השמה מומחים לכל ביה"ס, סדנאות ייחודיות לקראת היציאה לשוק העבודה, ירידי תעסוקה הנותנים מענה לסטודנטים.יות ולבוגרים.ות שלנו.

אנחנו מתגאים בחיבור החזק שלנו לתעשייה. אנו עובדים עם עשרות חברות מהמובילות במשק על מנת להעניק דריסת רגל לסטודנטים שרוצים להגיע הכי גבוה שרק אפשר. אנחנו דואגים לפתוח לכם, הסטודנטים והבוגרים שלנו את הדלת לצמרת. אתם כבר תיקחו את זה משם.