דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לרישום ומידע נוסף השאירו פרטים

תואר שני במיסים בעסקים

כל מה שרציתם לשאול

לראשונה בישראל – כל תחום המיסים בעסקים במקום אחד! הבנה מעמיקה במקצועות המיסוי חשובה מאוד לא רק לעובדים ברשויות המס בשירות הציבורי אלא גם לרואי חשבון בשוק הפרטי, מנהלי כספים, כלכלנים, עורכי דין, בנקאים ומנהלים במגזר הפרטי. התכנית מתאימה לפועלים גם בשוק הפרטי וגם בשוק הציבורי. התוכנית לתואר שני במיסים .M.B.T בבית הספר לחשבונאות היא היחידה מסוגה בישראל והוקמה לאור העניין ההולך וגובר בתחום מקצועות המיסוי והתמורות הרבות שחלו בו בשנים האחרונות. תכנית הלימודים מכסה את כל תחומי המיסים בהנחיית מיטב המרצים מהפרקטיקה, בדומה לתכניות אקדמיות הקיימות באוניברסיטאות המובילות בעולם כגון הרווארד, NYU, ג'ורג'טאון, דרום קליפורניה, פילדלפיה, בוסטון ודנוור.

תואר .M.B.T מוסמך במיסים מהווה אבן דרך בהתפתחות הקריירה המקצועית של רואי חשבון ועורכי דין, המעוניינים להרחיב את התמקצעתם בתחום המיסים שיסייע למיתוגם האישי, ויעניק להם ערך מוסף, כבעלי השכלה מקפת בתחום ידע מרכזי בעולם העסקים והפיננסים; התכנית מקנה למוסמכים ארגז כלים, המכיל את כל הידע בתחומי המס ותכנוני המס הדרוש לעולם העסקים, ומאפשר לקחת חלק פעיל ומרכזי בכתיבת חוות דעת מומחה.. התואר מוכר בכל העולם ומהווה נקודת זינוק לתפקידים בכל ענפי המשק.

בית הספר לחשבונאות במסלול האקדמי המכללה למינהל הוקם לפני כ- 40 שנה וכיום הוא החוג הגדול ביותר בישראל. הסטודנטים והבוגרים של בית הספר לחשבונאות, משולבים בכל ענפי התעסוקה בישראל ובולטים ביכולותיהם הביצועיות בשל גישת הלימודים של מוסדנו המשלבת אקדמיה איכותית ללא פשרות עם יישומיות וחיבור לשטח.

תכנית הסדרי המימון נועדה להקל על הסטודנטים בתשלום שכר הלימוד ע"י פריסת שכר הלימוד להחזרים קטנים ונוחים ללא ריבית וללא הצמדה. לדוגמה, ניתן לקבל 15,000 ש"ח בפריסה של עד 60 החזרים בהחזר חודשי קבוע של 250 ש"ח ללא ריבית וללא הצמדה! הסדרי המימון מבוצעים באמצעות מערכת בנקאית ומסובסדים ע"י המסלול האקדמי המכללה למינהל.

הרישום למסלול האקדמי המכללה למינהל נעשה אצל יועצת הלימודים או באתר הבית.
לרישום און ליין הקליקו כאן >>

קמפוס המסלול האקדמי המכללה למינהל ממוקם ברחוב אלי ויזל 2 במערב ראשון לציון, דקות ספורות בנסיעה מיציאת נתיבי איילון לראשון לציון ומתחנת הרכבת הסמוכה, ומספר מאות מטרים מיציאת כביש 431 לראשון לציון מערב. מיקומו האסטרטגי של הקמפוס מאפשר להגיע אליו מרוב היישובים בקו באר-שבע-ירושלים-חדרה בתוך פחות משעה, וכמובן תוך דקות ספורות מערי תל אביב והמרכז.

אוטובוסים מהמרכז
תל אביב:
אגד>>>
קו 84 מהתחנה המרכזית החדשה ת"א
קו 84 מהתחנה המרכזית הישנה ת"א
קו 163 מהתחנה המרכזית החדשה ת"א אל תחנה מרכזית חדשה ראשל"צ
קו 173 ממסוף 2000 ארלוזורוב ת"א
קו 173 מקניון עזריאלי ת"א

דן >>>
קו 129 ממסוף רדינג ת"א

ראשון לציון:
אגד>>>
קו 84 מהתחנה המרכזית החדשה ראשל"צ
קו 84 מתחנת רכבת משה דיין
קו 173 מתחנת רכבת משה דיין
קו 173 מהתחנה המרכזית החדש ראשל"צ
קו 6 מהתחנה המרכזית החדשה ראשל"צ
קו 6 מתחנת רכבת משה דיין
קו 17 מהתחנה המרכזית החדשה ראשל"צ
קו 17 מהתחנה המרכזית הישנה ראשל"צ
קו 6 מהתחנה המרכזית ראשל"צ
קו 6 מתחנת רכבת משה דיין
קו 433 מתחנת רכבת ראשונים
קו 204 מתחנת רכבת ראשונים
קו 163 מצומת טמפו-דרך השבעה אל תחנה מרכזית חדשה ראשל"צ

ירושלים:
אגד>>>
קו 431 מהתחנה המרכזית ירושלים
קו 433 מהתחנה המרכזית ירושלים

אוטובוסים מהדרום
אגד>>>
קו 204 מהתחנה המרכזית רחובות
קו 433 מהתחנה המרכזית רמלה
קו 204 מהתחנה המרכזית נס ציונה
קו 311 מהתחנה המרכזית אשקלון אל תחנה מרכזית חדשה

ראשל"צ:
קווים>>>
קו 138 מתחנה מרכזית יהוד
קו 138 מתחנה מרכזית אור יהודה
קו 139 מבית חולים שיבא
קו 139 מתחנה מרכזית אור יהודה
קו 139 מתחנה מרכזית קרית אונו