דיקאנט הסטודנטים

להצלחה יש דרך
 • נעים להכיר

  המסלול האקדמי המכללה למנהל חרט על דגלו כי לכל סטודנט שהתקבל ללימודים במוסד, מגיעה הזכות להגיע אל קו סיום התואר ולהשתלב בשוק התעסוקה, גם אם נקודת הפתיחה אינה שוויונית. 

  אנו בדיקאנט הסטודנטים, מאמינים שבאמצעות הנגשה של תהליך הלימודים ניתנת הזדמנות לכל סטודנט שהתקבל ללימודים, לממש את הפוטנציאל הגלום בו. לאור זאת, רואה דיקאנט הסטודנטים את בסיס קיומו ופועלו בהנגשת הלימודים האקדמיים לכלל הסטודנטים  על גווניהם השונים, ובכללם: עולים חדשים, מגזרים שונים, סטודנטים עם מוגבלות פיזית נפשית או חושית, סטודנטים עם לקויות למידה, הפרעת קשב או לקויות מנטליות אחרות. כל זאת, תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה.

  על מנת לממש חזון זה, אנו רואים  את הדיקאנט כמוביל תהליכים אשר תורמים לנגישות הלימודים האקדמיים לאוכלוסיות אלה ועושים רבות לקידום אוכלוסיות אלה בקמפוס.

  לפנייה לצוות הדיקאנט 

  לזימון חדרי לימוד במרכז הנגישות

   

  דיקאנט הסטודנטים המכללה למינהל

הפנינג נגישות בסימן "אנחנו כאן"!

ביום שני בתאריך 8.5.17 התקיים הפנינג נגישות בסימן "אנחנו כאן"! אשר מטרתו להדגיש את הנוכחות של אנשים בעלי לקויות למידה ומוגבלות בחברה, תוך התמקדות בסטודנטים הלומדים בקמפוס. ההפנינג יכלול מגוון פעילויות ואירועים בהם סטודנטים, סגל וקבל רחב מוזמנים לקחת חלק

שנת הוראה נגישה

במסגרת שנת ההוראה הנגישה, הרשות למצוינות אקדמית ודיקאנט הסטודנטים יוזמים מגוון פעילויות בנושא נגישות

מרכז לנגישות אקדמית

המסלול האקדמי המכללה למינהל מפעיל מרכז לנגישות אקדמית המיועד לסייע לסטודנטים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה ולסטודנטים עם מוגבלות פיזית, חושית או נפשית. מטרת המרכז להפוך את חוויית הלימודים לנגישה ולסייע לסטודנטים לסיים את התואר בהצלחה.

בית אקדמי לספורטאים מצטיינים

המסלול האקדמי המכללה למינהל מציע מגוון פעילויות ספורטיביות והתאמות רבות לספורטאים. נבחרות המכללה זוכות לא אחת בתארים מכובדים, וספורטאים מקצועיים רבים בוחרים בה לרכוש השכלה אקדמית.

מועדון דיבייט

מועדון הדיבייט פועל בשיתוף אגודת הסטודנטים ודיקאנט הסטודנטים כפעילות העשרה הניתנת לסטודנטים במכללה. במסגרת המועדון מקבלים המשתתפים כלים לשיפור יכולת הביטוי האישי, טכניקות לפיתוח טיעונים לוגיים ושימוש בשפת גוף להעברת מסרים. מחברי המועדון זוכים לייצג את המכללה בתחרויות דיבייט בארץ ובחו״ל. כנסו להכיר אותנו

מלגות ומעורבות חברתית

דיקאנט הסטודנטים שמח לרכז עבורכם מדריך למגוון מלגות שיעזרו לכם לסיים את התואר בראש שקט

סיוע לאוכלוסיות מיוחדות

המסלול האקדמי נתן את דעתו על הקשיים העומדים בפני סטודנטיות עקב הריון ולידה או אימוץ, סטודנטים עולים ואנשי מילואים במילוי מטלות האקדמיות העומדות בפניהן ועל כן מצא לנכון לנסח כללים אחידים והוגנים לטיפול בנושא.
 • הידעת?

  אם יש לך קושי בכתיבת עבודות תוכל להיעזר בשיעורים פרטניים באסטרטגיות למידה וכתיבה. לפרטים יש לפנות לדיקאנט הסטודנטים לטיפים ומידע נוסף

  טיפים לכתיבת עבודות
 • הידעת?

  סטודנטים ששירתו במילואים יותר מ- 20 יום בסמסטר או 30 יום בשנה אקדמית זכאים לזיכוי בגובה 2 ש"ס לטיפים ומידע נוסף

  הטבות לחיילים במסלול האקדמי המכללה למיהל
 • הידעת?

  סטודנטית הרה זכאית מחודש שביעי ועד לחודש אחרי לידה לחנות בחינם בחניות המסומנות לנשים הרות. לטיפים ומידע נוסף

  הטבות לסטודנטיות הרות במכללה למינהל
 • הידעת?

  אתם גם סטודנטים וגם הורים? מגיעה לכם הנחה במעונות היום של משרד התמ"ת לטיפים נוספים

  סטודנטים הורים במכללה למינהל
 • הידעת?

  יש לך לקות למידה או בעיית קשב? אתה יכול להזמין חדר לימוד שקט במרכז הנגישות

  חדרי למידה שקטים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב במכללה למינהל
 • הידעת?

  סטודנטים, סגל ובוגרים של המסלול האקדמי זכאים לקבל שירות פסיכולוגי מוזל

  דיקאנט הסטודנטים שירות לסטודנטים ולבגורים

פגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

פגישת ייעוץ חינם