דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

האקתון דיגיטלי IATI

עם האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות

משבר הקורונה יצר אתגרים חדשים בפני ארגונים בכל הנוגע לניהול העובדים. בהאקתון של האגף לקשרי חוץ של המכללה יחד עם האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI) עלו פתרונות יצירתיים מצד דור העתיד של עולם העבודה

האקתון בשיתוף פעולה עם IATI, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, ביוזמתה של טלי בירון, לשעבר סמנכל"ית קשרי החוץ של המכללה, שמטרתו לייצר פתרונות לאתגרים שהמשבר הוליד בתחום ה-HR. האיגוד משמש כארגון הגג של תעשיות ההיי-טק, מדעי החיים ושאר התעשיות המתקדמות בישראל.

ההאקתון נערך במתכונת היברידית - הסטודנטים והמנטוריות נכחו בו ב-zoom, ופאנל השופטים שכלל את טלי בירון, לשעבר סמנכ"לית קשרי חוץ ודיקני בתי הספר המשתתפים ישב במליאה.


בצוותי העבודה השתתפו סטודנטים מהפקולטה למדעי המחשב, סטודנטים לתואר שני בעיצוב חדשנות ויזמות ולתואר שני בייעוץ ארגוני, בהובלתו של ד"ר גוין סאס, דיקן בית הספר לעיצוב וחדשנות, ביחד עם ד"ר איגור רוכלין, דיקן הפקולטה למדעי המחשב וד"ר אבי שניידר, מנהל תכנית תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני בבית הספר למדעי ההתנהגות והחוג לפסיכולוגיה.

הצוותים לוו על ידי מנטוריות –מקבוצת העבודה של סמנכ"לי משאבי אנוש של IATI מהחברות: Nokia, Philips, Microfocus, PaloAlto, Western Digital, Sandisk, Dell.

לקריאת הכתבה המלאה שפורסמה בדה מרקר מאת טלי בירון, לשעבר סמנכל"ית קשרי החוץ של המכללה לחצו >>
האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI) מברכים את הזוכים >>