דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

האקתון עם חברת נובה

משלבים מוחות בדרך לפתרונות חדשניים

עובדים בחברת "נובה" וסטודנטים של המכללה למינהל עבדו יחד בפיתוח אתגרים מעולם התוכן של החברה, בהאקתון ייחודי שיזם אגף קשרי החוץ

עובדים בחברת "נובה" וסטודנטים של המכללה למינהל שילבו מוחות בהאקתון ייחודי פרי יוזמתה של טלי בירון, לשעבר סמנכ"לית קשרי חוץ של המכללה למינהל.

חברת "נובה" הישראלית, הנסחרת בבורסה בת"א ובנאסד"ק, עוסקת בפיתוח וייצור מערכות מדידה המותקנות במערכי השליטה והבקרה של תהליך היצור בתעשיית המוליכים למחצה. במסגרת ההאקתון התבקשו המשתתפים להתמודד עם 4 אתגרים מעולם הפיתוח של החברה.

ההאקתון כלל 10 צוותים מולטידיסיפלינריים, בטווח גילאים של 26 עד 50 שהורכבו, כאמור, מאנשי חברת "נובה" ומסטודנטים לתואר ראשון בעיצוב פנים וסטודנטים לתואר שני בעיצוב חדשנות ויזמות של המכללה, והוא נמשך 12 שעות. לצד ההתמודדות עם האתגרים הטכנולוגיים, כלל ההאקתון גם הפוגות יצירתיות כגון שיעור יוגה ותרגיל בחשיבה המצאתית. הרעיון שפיתח הצוות המנצח, שזכה אף בפרס כספי, מתוכנן להיות חלק מתוכניות העבודה של "נובה" ל-2020.

שרון דיין, סמנכ"לית משאבי האנוש של "נובה" הוסיפה: "עבודת הצוות בקבוצות היתה נהדרת, החלל היה נפלא, האנרגיה היתה מצוינת והכל התנהל בצורה יפה וחלקה. ולבסוף - התוצאות היו חדשניות, מעוררות מחשבה, מפתיעות ומעניינות מאוד".

איתן אופנהיים מנכ"ל "נובה": "מרגש אותי לראות את החבר'ה שלנו יושבים עם סטודנטים צעירים ועם יזמים בעלי ניסיון ומגיעים ביחד לתובנות ופתרונות, שאני - תוך כדי האזנה להם - כבר חושב איך אני מיישם אותם אצלנו בתהליכי העבודה".

טלי בירון, לשעבר סמנכ"לית קשרי החוץ של המכללה למינהל, מסכמת:" ייחודיותו של האקתון זה היה בשילוב כ- 50 עובדים מחברת "נובה" ביחד עם סטודנטים ובוגרים שלנו, דבר שיצר אימפקט משמעותי בקרב משתתפי הפרויקט, טרם התחלתו, במהלכו ובסיומו."

להרחבת הקריאה לחצו כאן