דלג לתפריט ראשי דלג לתוכן העמוד דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

יריד התעסוקה השנתי של המכללה למינהל מספק לסטודנטים ולבוגרים הזדמנות להיחשף לחברות מובילות ולהצעות עבודה רלוונטיות ומגוונות.

מדי שנה מקיים המרכז לפיתוח קריירה של המסלול האקדמי המכללה למינהל יריד תעסוקה מרשים, בו משתתפות מאות חברות מהגדולות במשק. החברות, ממגוון רחב של תחומי פעילות, מציעות במסגרת היריד משרות רבות, הן למועמדים בתחילת הקריירה שלהם, והן לכאלו שכבר בשוק העבודה.


היריד, שנחשב לאחד מירידי התעסוקה הגדולים בארץ, נערך לקראת סוף שנת הלימודים האקדמית והוא מיועד לסטודנטים של המכללה ולבוגריה. בין החברות והארגונים שהשתתפו בעבר בירידי התעסוקה של המכללה ניתן להזכיר את אדידס, יוניליוור, בנק מזרחי טפחות, אסם, סודה סטרים, פירמות ראיית החשבון הגדולות, בנק לאומי, משרד החוץ, משרד האוצר - החשב הכללי, אלטשולר שחם, שטראוס, תנובה, המשרד להגנת הסביבה, איקאה, עמותת עלם, בנק ישראל, קבוצת דנאל, Dell, טבע, נס טכנולוגיות, צ'ק פוינט, התעשייה האווירית ועוד רבות.


היריד מייצר עניין רב הן מצד חברות והן מצד הסטודנטים והבוגרים


היריד, וההזדמנות לפגוש ולגייס במהלכו מועמדים איכותיים רבים, הוא פלטפורמה מצוינת לחברות רבות לחיזוק מיתוג המעסיק שלהן. היריד מספק לחברות אפשרות ליצור קשר אישי עם המועמדים השונים, אשר יש לו חשיבות רבה גם אם אותם מועמדים לא יהפכו בסופו של דבר לעובדיהן. "בנוסף, לחברות חשוב להתרשם מקרוב מקהל הסטודנטים והבוגרים. זה עוזר להן להיות מחוברות לשטח" מוסיפה בר- אילן.


עבור הסטודנטים והבוגרים יש לירידים אלו יתרונות רבים. הירידים הם הזדמנות מצוינת להיחשף למגוון רחב של הצעות עבודה, בתחומים רבים. בנוסף, היריד מאפשר למועמדים לשכלל את יכולת המכירה העצמית שלהם ולהתנסות בראיונות אישיים ועוד.


"בעידן בו אפיקי גיוס רבים הם וירטואליים, יש חשיבות רבה למפגש הבלתי אמצעי שהיריד מאפשר", אומרת דקלה בר-אילן, מנהלת המרכז לפיתוח קריירה, "כשמועמד נפגש עם מנהל/ת גיוס על הדשא ומחליף איתם כמה מילים, גם אם זו שיחה של כמה דקות בלבד - יש לזה אפקט מאוד משמעותי", היא מסכמת.