• התמחות ביזמות וחדשנות

  בית הספר למינהל עסקים
 • אודות התמחות

  ההתמחות ביזמות וחדשנות בבית הספר למנהל עסקים הינה התמחות ייחודית בלימודי התואר הראשון ביזמות וחדשנות. הלימודים בהתמחות מועברים באופן חדשני, חוויתי ופעיל, תוך דגש רב על שיתופי פעולה עם חברות מובילות בשוק העבודה. במסגרת ההתמחות הסטודנטים יפגשו עם מנטורים ומומחים בתחום היזמות והחדשנות, יסיירו במיזמים ומוקדי חדשנות עסקית בארגונים, יצטרפו לסדנאות וצוותי חשיבה בתחום היזמות ויחשפו לקהילה היזמית.

  התמחות זו מאפשרת לסטודנטים הלומדים בה להצטרף לחממה היזמית, לפרויקטים יישומיים בנושאי חדשנות בחברות מובילות במשק, תכניות מצטיינים וקורסי חשיבה וירטואליים עם סטודנטים בקורסים מקבילים בחו"ל.

  בהתמחות ילמדו שני תחומים עיקריים:
  • הקמת עסק יזמי
  • פיתוח חדשנות פנים ארגונית

   

  חדשנות ויזמות במכללה למינהל

למה ללמוד אצלנו?

פיתוח כישורים ויכולות יזמיות דרך התנסות בחוויית התהליך היזמי
הקניית ידע וכלים למימוש רעיון למיזם - מודלים יישומיים לפיתוח רעיונות חדשניים, מקורות מימון, גיוס המשאבים וניהולם, דרכי שכנוע למכירת המיזם ועוד
חשיפה ויצירת נטוורקינג בחברות פורצות דרך - המאיץ של מיקרוסופט, המאיץ של IBM, תכנית החדשנות של סמסונג, חממות טכנולוגיות בישראל ועוד
ליווי רחב של הסטודנטים ע"י חברות מובילות, מנטורים, יזמים, סטודנטים מחו"ל ועוד
 • ראש ההתמחות - פרופ' דפנה קריב

  פרופ’ דפנה קריב היא מנהלת המחלקה לאסטרטגיה ויזמות ומנהלת מרכז היזמות והלמידה בבית הספר למינהל עסקים. פרופ’ קריב הינה מומחית בתחום היזמות, מגדר ויזמות בינלאומית. היא פרסמה שני ספרים בנושא יזמות ויזמות נשית בהוצאת Routledge, ומספר רב של מחקרים שפורסמו בכתבי-עת בינלאומיים. היא חברת הקתדרה ליזמות באוניברסיטת HEC במונטריאול מאז 2007 ומעורבת במחקרים עם מספר קבוצות מחקר בעולם. פרופ’ קריב הובילה בישראל את פרויקט הקמפוס הראשון שהתקבל בארץ בנושא “העצמת היזמות במוסדות להשכלה גבוהה”.

  ראש ההתמחות - פרופ' דפנה קריב

ליזום את הדבר הבא

התכנית ליזמות וחדשנות מספקת לסטודנטים מגוון שיתופי פעולה מרתקים וייחודיים

לפגישת ייעוץ חינם

40% הנחה

בדמי הרישום

לפגישת ייעוץ חינם