עוצרים את האלימות נגד נשים
המכללה למינהל בשיתוף פעולה עם רשת 13 קיימה יום שידורים מיוחד להעלאת הנושא לדיון בשיח הציבורי
![תואר ראשון במדעי ההתנהגות | המסלול האקדמי המכללה למינהל | רשת 13](https://www.colman.ac.il/media/bpmnfqz4/עוצרים-את-האלימות-נגד-נשים.jpg)
במסגרת שידורי היום התארח מרצי.ות המכללה, ביניהם.ן: ד"ר ענת גיא - ראש לימודי תואר שני בלימודי משפחה, בית הספר למדעי ההתנהגות והחוג לפסיכולוגיה; ד"ר גיא אבוטבול זלינגר - ראש תכנית לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות, בית הספר למדעי ההתנהגות והחוג לפסיכולוגיה; פרופ' יפעת ביטון - מרצה בבית הספר למשפטים ע"ש חיים שטריקס; ד"ר דליה לירן – אלפר - מרצה בבית הספר לתקשורת; ד"ר אלונה פלג - מרצה ומלוות פרקטיקום בחוג לייעוץ חינוכי בבית הספר לחינוך; רימון טובין- בוגר המכללה למינהל, האקסלרטור של פורום מיכל סלה.